Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

Quoted post

NASRAT NA BOHA !!

#222 Re: Re: Re: Re: VÁŠ BŮH JE MRTVÍ !!

2014-08-08 13:15

#221: mária - Re: Re: Re: VÁŠ BŮH JE MRTVÍ !!  

 Psal sjem že nemám zájem o žádné fanatické řečí od vás bláznu. Narozdíl od váš rozum mám a nevěřím na Sci-Fi bohy. Chodící mrtvý nebo měnící se vodu. Narozdíl od váš já uvažuji svým rozumem a neopakuji hloupé pasáže bible. Nevidím jediný důvod proč by sjme meěli respekovat váš. Co vůbec děláte na téhle petici když sem nepatříte. Nerespektujete ostatní tak si ani vy žádné uznání nezasloužíte špíny ! Četl jsem už dost a opakujete se  pořád. Nezajímají mě vaše " mourosti " nebo zkušenosti je mi to jedno pro mě jste prostě podřaný lidé já bych nikdy nezaměstnal blázna co věří andělíčky a klanése mrtvému bohu na křížy. Vyjadřuji se s naprostou upřímnost, otevřeností a pravdomluvností. jestli to nedokážee ustát a jsem ubohá protože mám tenhe postoj tak určitě bude normální lézt kam nepatřím a vnucovat lidem svojí arogantní a násilnou víru. Běžte dělat pochody proti zábavě a homosexuálům někam jina vy xenofobní omezenci !! Každé naboženstvé se rozpadne. Země se nakonec taky zničí raději si budu užívat svobodného života než bát jako nemyslící ovce ve stádů ubožáků co si nedokážou sami v životě poradit a pochopit evoluci je pro ně moc složité tak radši věří v jednorožce a pohádky. Rozadne se to je prostě jisté. Celé lidstvo jednou zanikne. Už jenom globální oteplování a docházení surovin to dost naznačuje. Ale jáse nebojím užiju si dokud můžu a nebudu brečet a modlit se jako ubožák neschopný vzít zodpovědnost za svoje činy. 

Replies


Hosť

#228 Re: Re: Re: Re: Re: VÁŠ BŮH JE MRTVÍ !!

2014-08-08 17:07:48

#222: NASRAT NA BOHA !! - Re: Re: Re: Re: VÁŠ BŮH JE MRTVÍ !!  

 každý má právo sa brániť,, nie ?.....a na rozdiel od Vás ja rešpektujem každého človeka a rozum používam možno viac ako vy