►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

Quoted post


Hosť

#830

2014-04-26 18:53

Súhlasím aby Slovenska pôda , teda dedictstvo našich predkov aj nášho Slovenského naturelu bola a bolo chránené pred špekulantmi našich a zahraničných developerov a uzurpátormi pôdy na biznis špekulantov s pôdou našich predkov aj z vlastnej skúsenosti viem že sú predstavitelia katastrov pozemkových úradov starostov a zapojený do toho biznisu. Len na predstavu (je normálne aby dedič zo zákona čakal na súdne rozhodnutie 24 rokov?).Chráňme si našu pôdu a nedajme ju na kšefty. Tisíce Slovákov vedia o čom hovorím. Vyzývam ostatných poškodených ktorý nechcú aby sa kšeftovalo s ich pozemkami , nech sa neboja a nech sa ozvu na príslušné sudy. Orná pôda je našou živiteľkou nech ostane pracovitým ( dedičom Slovákom).

Replies


Hosť

#835 Re.odpoved a podpora

2014-04-28 11:37:51

#830: -

Bratu ,ja musím von z republiky ,aby som prežil ,no nie s láskou a hrdosťou.Smútok a nechuť ma ženie preč,inak by tu bola len žobrota a čakanie na ,,možno soc .dávku .Ďakujem,neprosím.No vždy ked sa vraciam domov  na SK,čaká ma prekvapenie ,že politici predali vodu Francúzom,popzemky na južnom Slovensku Dánom a podobne.Neviem čo je na tom pravdy ,kedže som stále mimo SK,ale asi na tom dačo bude .Tak sa spýtam ,máme ešte niečo ,čo vlastní SR ?...kde sa vracať domov ?...A či sa toto dá nazvať ešte domovskou krajinou ?...Skupujú nás Chrochtáci z NL a nás tam považujú za zvieratá ,pritom sú oni svine jedny chrochtácke .No tu im naše ,,realitné  k...y" predávajú všetko ,čo sa dá.Hnus .