Hromadná pripomienka novely zákona 578/2004 Z.z. ku 3.1.2013

Quoted post


Hosť

#23

2014-04-03 05:54

Zásadne nesúhlasím so zmenou názvu agentúra na ambulancia. Doteraz si mýlili ľudia názvy 20 rokov a môžu si dalej, to nie je problém. Vôbec nebolo toto prerokované a vysvetlené pracovníkom ADOS a ja opäť cítim nejaký podraz. Máme vážne existenčné problémy a nie meniť všetky doklady a platiť výdavky naviac. Vieme ich použiť užitočnejšie. Ďakujem Bachledová

Replies


Hosť

#25 pani Bachledová

2014-04-13 11:55:51

#23: -

a prečo by sme Vás mali podrážať, skúste vysvetliť, ak sme jedni z Vás? Veď to je smiešne. To čo píšete sa dá jednoducho legislatívne ošetriť, aby ani jedna agentúra nemusela meniť doklady aj tromi spôsobmi. Agentúram chceme dať vyšší honor zmenou názvu - prečo by ste nemali mať zdravotnícky názov, ak všetky ostatné formy poskytovateľov nesu typicky a jednoznačny zdravotnícky názov. Ak môže axistovať "ambulancia horskej záchrannej služby", ambulancia leteckej záchrannej služby, ambulancia rýchlej lekárskej pomoci, tak prečo to u Vás nie je od začiatku názov - ambulancia domácej ošetrovatelskej starostlivosti.  Ja by som skôr sa Vás opýtať, prečo Vás to nikdy nenapadlo takto jednoducho zmeniť, prečo ste na začiatku takto nepostavili?  A to že existujete takto 20 rokov, tak takto isto chcete existovať ďaľších 40 rokov? Vy viete niečo aj meniť v prospech a benefit pacientov- že to pre nich bude ľahšie sa orientovať?