Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post


Hosť

#12

2014-01-06 13:57

Zvykli sme si bohužiaľ, že úradníci štátnej správy a už aj úradníci samosprávy neriešia problémy občanom, ale hlavne svoje, stranícke a rôznych záujmových skupín. Mali by sme sa dožadovať profesionálneho prístupu a riešenia problémov, ktoré nás najviac sužujú.

Replies

Anton Selecký

#13 Re:

2014-01-06 14:13:10

#12: -

Je to oveľa zložitejšie.   Ale aj uradníci štátnej správy sú ľudia, mnohí. Niektorí  nejdú proti svojmu svedomiu, aj keď musia ísť proti svojim straníckym chleboradcom. A tí  koho poslúchajú?  Takmer všetci - Brusel. Čo má taký štátny úradník robiť? A čo má robiť občan? A ešte ho aj  dopletú kadejaké "nezávislé médiá".  Treba rozlišovať - ako sme už my uviedli na  magnificat.sk  KTO ZA KOHO KOPE.  Dôležité sú výsledky. NIe blablablabla. Ja som na svojom vystúpení v Národnej rade SR na tému Juvenilnej justícii žiadal predovšetkým transparentnosť.   Teda nech sú verejnosti predložené všetky aspekty každého prípadu. Nech tá HYDRA, ktorá je aj na Slovensku za tzv. Juvenilnou justíciou, sa láskavo odhalí. Treba podržať všetkých, ktorí proti nej - aj v štátnej správe - bojujú.  A tu už ale musí byž nejaká koncepcia.  Preto aj v tomto ohľade nemožno dávať na médiá, ktoré keď počúvam, tak mám dojem že som v nejakom hyde-parku, alebo  trhovisku na Miletičovej.  Áno, treba sa dožadovať spravodlivosti a pravdy, ale je nutné hlavne nezavádzať ľudí čudnými hrami, kvázyspravodajstvom a vyžadovať na to ešte aj podpisy.   Viď Aliancia (vraj) Fair play.