Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post


Hosť

#1489 Re: .

2013-11-16 08:32

#1478: comanche - .

Neviem, čo to je za debiala tento COMANCHE, ale asi prevde podobne tiež policajt, alebo nejaký podobný ... . Nebol si pri tom, keď sa to stalo, tak sa prosím ťa nerob múdry. Určite neschvaľujem to, čo urobil mladý fagan, ale pozri sa na väčšinu policajtov z PMJ ako sa chovajú a ako vyzerajú.Často ich vídavam v našom  meste počas služby na pumpách kávičkovať a koketovať s pumpárkami, lebo oni sú ťažký frajeri a o ich fyzických proporciách ani nehovorím. Iba malé percento z nich by vedelo spacifikovať človeka, čo sa nevie zmestiť do kože.

Replies

comanche

#1494 Re: Re: .

2013-11-16 09:51:38

#1489: - Re: .

co s tym maju spolocne pmj v tvojom meste? Iste, za utok na verejneho, tazke ublizenie, vytrznictvo v zmysletoho ze rozbil este dvoch chalanov a je to zakonom zratane... Nepotrebujem vysvetlovat kto som a co robim, ale na vsetkych pojednavaniach som bol a do problematiky som zainteresovany viac nez kto z vas. Ale skriepit sa nebudem s nikym. Kto sa chce nechat zmiast blondacikom ktoreho vyhodili z klubu, tak nech sa paci. Vela zdaru v oslobodzovani deviantov...