Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post


Hosť

#309 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 12:15

#304: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

to bol jasný argument. ak si dokonalý a potvrdíš mi to jasným slovom, že si bez chýba zodpoviem vsetky tvoje otázky o chybách tých na ktorých ukazuješ

 

vidíš vidíš ....

a z toho mi je smutno,

zasa žiaden argument, len prázdne reči, ako obyčajne  dookola a dokonca "ak si dokonalý ..." ČO SOM JA nikdy ani nespomenul,

tak teda, keby som bol taký ako TY, čo naštastie nie som ....

povedal by som: ukáž mi BOHA (fyzicky) a ja ti uverím odpustím a odpoviem....

ale kedže nie som, tak by ma takéto niečo ani nenapadlo..... ale prinútil si ma rozmýšlať týmto smerom ... žiaľ

 

ešte raz....ak áš argument ... daj ho

ak máš odvahu odpovedaj - pravdivo a ja za tuto pravdu BOJUJ, tak zápalisto, ako podpisove "spoločenstvo"

ktoré možno ani netuší ČO podpisuje, ale bolo povedané, že to treba urobiť ..

Replies


Hosť

#312 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 12:34:17

#309: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

vieš tebe nejde o serioznu debatu, ale o ponizovanie veriacich. takže moje odpovede pre teba su viac ako dostatočné