Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

Quoted post

panna Mária

#65 Re: Re: Re: Re: Voľby do EP

2013-10-07 21:12

#62: Zuzi - Re: Re: Re: Voľby do EP

kokych pedofilov poznas? predpokladam, ze si v zivote nestretla ani jedneho. Len si vymyslas. A nebiely, ze je to iste co cierny? Taka hlupost by ma ani vo sne nenapadla.

Replies

Zuzi

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Voľby do EP

2013-10-07 23:10:29

#65: panna Mária - Re: Re: Re: Re: Voľby do EP

Nechápem tvoj agresívny tón. S pedofilmi sa osobne nepoznám ale touto problematikou sa aktívne zaoberám a som oboznámená s prácami popredných vedcov v tomto odbore ako sú Dr. Gene Abel, Nicholas Groth a Kurt Freund. Oporúčam ti začať s nimi a načítať niečo od nich. Obzvlášť pána Kurta Freunda, on celý ten výskum pedofilov v podstate začal už v 50. rokoch. Sú to priekopníci v danom odbore. Čo sa týka mojich výrokov o zneužití v cirkvi, tomuto sa venuje štúdia John Jay Report z roku 2004, ktorá prišla k tomuto záveru, a ktorý je mimochodom v súlade so zisteniami spomínaných pánov. A nebiely samozrejme nie je to isté ako čierny. Povedala som to už  v prvom príspevku tak neviem čo sa to znova pýtaš. Nebiely znamená nemajúci bielu farbu t.j. pokojne aj červenú. Túto debatu ukončujem. Zoznam literatúri som ti poskytla, je na tebe čo s tým spravíš, ale nebudem tu diskusiu, ktorá sa venuje ľuďom čo ich priťahujú dospelé osoby zaplevelovať príspevkami o ľuďoch, čo ich priťahujú deti. Nesúviace témy, úplne off topic. Ale evidentne si úplný laik, lebo si na mňa len vybehla, ale žiaden vedecký protiargument nepriniesla, takže táto diskusia by nemala zmysel ani v súkromnej rovine.