Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

Quoted post

marian

#48 Re: Re: Marian

2013-09-29 13:39

#47: panna Mária - Re: Marian 

 Preco ti vadi len RKC ? je vela inych ked uz sa bavime o krestanstve - prudov a hnuti. Samozrejme neschvalujem sex v priamom prenose pred detmi v jeho vulgarnej podobe. Vsetko ma svoj cas a aj podanie sexuality dietatu ma byt nenasilne a v sulade s jeho zaujmom o tuto stranku zivota najlepsie v podani milujucej rodiny.Matky a otca. Tak ako tebou spominane exhibicie v telke odsudzujem aj tzv. Duhove pochody. Co komu prinasaju ?? Exhibicia , vytvaranie konfrontacii. Ja to neviem zakoncit pozdravom tvojej komunity lebo ho nepoznam , takze pekny den.

Replies

panna Mária

#49 Re: Re: Re: Marian

2013-09-29 13:55:14

#48: marian - Re: Re: Marian

 

nehovorím o RKC, ale celkovo o KC. A prístup KC mi vadí z dôvodov, ktoré som už spomenula. Trošku skáčeš z témy na tému, spomínaš viacero tém, bolo by dobre sa venovať jednej téme. Podľa mňa by dieťaťu základné vedomosti o sexualite mala dať škola, lebo v rodine to nemá vždy správne odprezentované, prípadne nijak a dieťa potom nevie základné veci už v dospelosti - poznám také prípady. Čo prinášajú Dúhové pochody? nuž, obyčajne sa mi LGBTI bojíme, že napríklad aj v práci niekto o nás zistí, že kto sme a čo sme, lebo mňa napríklad po odhalení, že som trans by asi prepustili z práce a neboli by na mňa veľmi dobrí. Nehovorím o iných veciach, ktoré zažívam aj ja napr. na dennodennom poriadku. Preto Pride je príležitosť vyjsť do ulíc a upriamiť pozornosť na seba, že AHA AJ JA SOM TU A REŠPEKTUJTE TO, PLS. Nie je to exhibícia, je to len pripomenutie spoločnosti, že nie je tu všetko buď čierne, alebo biele. Pekný deň, Majo :)