Výzva slobodných občanov Slovenska

Quoted post

Vyberte si prezívku

#16 Predmet

2013-09-27 00:31

Uz hned prvy komentar podla mna poukazuje na oblast v ktorej mame mi Slovaci vseobecne nedostatky a je dolezite aby nanich kazdy z nas pracoval a pomahal zdokonalovat druhych a tym je POROZUMENIE. Je dolezite vyvarovat sa PREDCASNYCH USUDKOU a vobec aj ich sirenie ktore ma pre SPOLOCNU VEC hlavne s emotivnym podtonom negativny vpliv. Na druhej strane sa priznam ze aj ked vo velkej miere suhlasim este stale som nepodpisal a to aby ste chapali z dovodu ze som si pomyslel ze existuje moznost ze by som sa tym mohol tak dostat na nejaky BLACKLIST respektive ze by moja totoznost bola ziskana opacnou stranou ako spolocne zastavame. Nie som vobec IT odbornik ale nenasiel som na autora peticie doposial na tejto stranke osobny mail a vsade okrem tohoto komentovania si stranka odomna vyzaduje udaje. Autora peticie osobne nepoznam a na internete sa mi pod menom Peter Bulla zobrazilo aspon desat roznych osob.. O koho vlastne ide neviem ale verim vsak v jeho pochopenie ze som na jeho strane a na strane slobodnych obcanov slovenska a budem na nej aj ked zatial bez trikolory a tiez verim ze mu ako aj ostatnym moje aj ked kriticke stanovisko k niektorim veciam bude napomocne dosiahnut SPOLOCNU JEDNOTU a USPECH.
Dalsou zasadnou vecou je ze Kazdy z nas by si mal podlamna uvedomovat ze moze suhlasit alebo nesuhlasit s niecim az potom ak tomu nie len "dobre" ale hlavne spravne rozumie a nie len necha pracovat domnienky. Tento nedostatok nasej spolocnosti tiez nesie podlamna znacny podiel na vyne realnej situcaie. To vsetko su tie male pismenka na zmluvach.. tie nase vyhlasenia typu "Jásnee ze viem".. tie nase rychle uzavery, neschopnost a priam nechut a vseobecny nezaujem o skutocne pochopenie co i len banalít a vseobecna apatia,pasivita, spolocensky zlozvyk "radsej" sa tolko nevypytovat, nevrtat sa vo veciach, prehliadat, zatvarat oci co v jednotlivcovy prirodzene vytvara rozpor, vnutorny nepokoj, komplexy a potom neschopnost zaujatia adekvatneho postoja ci nazoru a ztoho vyplivajuce neproduktivne jednania a konania.. Ja ako obyvatel tejto planety a zaroven slobodny obcan slovenska chcem predist v prvom rade nasilju a preto ze v petici sa uvadza chcem sa vyvarovat aj pripadnemu postihu zo strany ci uz nasich verejnych cinitelou alebo niecoho ako napriklad spominane Vojska Nato alebo napr nejakeho sudneho tribunalu EU. Peticia ako vyzva obsahuje aj vyhraznu cast a moze byt aj ako vyhrazanim sa brana aj ked ma ovela vznesenejsie ciele.
Ku komentaru na 9ty komentar chcem povedat ze pre spolocne porozumenie nie je dolezite OSPRAVEDLNOVAT sa ale hladat suvislosti ktore zdanlivo niesu ziadne. Pre pochopenie je treba sa pytat a byt otvoreny tomu co a ako druhy vidia.
Ohladom petičnych harkou si myslim ze koniec koncou v poslednom pripade ak by bolo najhorsie by takuto ulohu zvladol hociaky papier s textom peticie.
Do niecoho takeho ako je REVOLUCIA treba ist s ROZUMOM ako aj Vierou,Presvedcenim a Zanietenim.
Je potrebne mat Ideu a Filozofiu, konkretny ciel pretoze bez toho aj ak by sucasny politici zazrakom posluchli a odisli ludia by ostali ako ovecky v lese bez sice zleho pastiera ktorim aj keby sa nestal priamo vlk tak hocikto vo veducom postaveni by bol pre ovecky zase len dalsi POLITIK a kto vie aky zlocinec.
Som presvedceny ze tiez velmi dolezita je komunikacia so zahranicim. Malo kto si uvedomujeme a vieme vobec ako a kde zahranici to s podobnymi vecami ktore by nam pomohli vlastne je.
Na Islande napriklad REVOLUCIA prebehla pred niekolkimi rokmi a DEMOKRATICKEMU ludu sa podarilo zbavit stat skazenych chamtivcou vladnucich vrastiev. Prekvapujuce pre mna boli spravi ze ludia zvladli politikou,manazerou a bankarou oficialne sudit. To je podla mna silny znak toho ze nepremyslene burlive pokusy a hlavne s NASILNYM charakterom nebudu mat pozadovanu zahranicnu podporu a priam zo zakonou o zakladnych ludskych pravach by mohli byt skor potlacane.
Ja Nechcem aby som bol nahodou davom uslapany len preto ze nebudem mat trikoloru alebo povazovany za nepriatela Slobody obcanou Slovenska ak pojdem zarabat peniaze namiesto demonstrovania.
Situacia nieje lahka ale verim ze to ako vyznamni stredoeuropsky narod hrdinsky zvladneme. Dolezitejsie ako trikolora je zamyslet sa,vyjadrovat,prezentovat,navzajom konfrontovat ale aj respektovat,pocuvat,vimienat a tym ucelovat nase nazory a presvedcenia cim pre nas vlastne BIELA MODRA CERVENA i Dvojkriž skutočne je a co to znamena v praxi.

Replies

Mata

#23 Re: Predmet

2013-10-16 12:32:29

#16: Vyberte si prezívku - Predmet

Viete neco viac o Islande? Ale skutocnu pravdu? Lebo neverim, ze mocipani z EU by to nechali len tak odzniet a obetovali by hoci aj Island. Podla mna to cele bolo len bu bu bu do sveta, aby lud sprosty mal nejaky priklad. Lebo na stanovenie NWO potrebuju vyvolat poriadny chaos, aby spravili svoj "poriadok". Ak by teda bol na Islande chaos, uz davno je tam totalita. Nestalo sa. Neverim preto, ze tam nejaka revolucia vobec bola... vsetko je vopred naplanovane a zinscenovane. Aj okupacia Wall street. Vsetko je to iba sprosta politicka hra...




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...