PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

Quoted post


Hosť

#38

2013-08-16 14:47

Ja kaslem na nejake pravopisne chyby, ak tam aj nejake su. Toto nie je pisomka z gramatiky ktoru treba znamkovat, toto je vazna vec. Je to nezistna iniciativa pani/slecny Denisky ktora sa snazi urobit konkretny krok. Vlastne zistny, aj u mna je to zistne, pretoze si neviem predstavit ze by moje dieta a uz aj vnuca malo takto dopadnut. A ked nie dieta alebo vnuca, je tu vela rodicov okolo mna ktorym to neprajem zazit a urobim vsetko co je v mojich silach aby sa pojem Juvenilna justicia uz viac ani nevyskytol vo vete. Je to svinstvo ktore musi, ale ze velmi rychle zaniknut. V texte peticie ma ale trapi ina vec, ovela vaznejsia nez nejaka gramatika. Ono sa to stale vsetko kopiruje z toho jedineho videa ktore na tuto temu existuje. Preco do haja vsetko smeruje k tomu, ze to najvacsie zlo pachaju homosexuali a lezby???? Kto vam toto povedal a kto vam dal to pravo sudit ??? Preco tak vehementne upozornujete na to ze tie kradnute deti idu do ruk homosexualom a lezbam, ked zial vacsina pripadov je ta, ze si ich kupuju milionari kvoli organom a potom rozny ludia, teda vacsinou hetero pary (skandinavia) ktore maju za pestunstvo zlatu banu??? Nie je to tak, ze toto svinstvo -JJ- len zneuzivate na sirenie homofobie ??? Odburavate si na tom svoju nenavist voci LGBT komunite? Som otcom piatich deti a nie som gay ani lezba :-) ale poznam vela takych ludi a garantujem vam, ze keby sa vam nepriznali, sami by ste na to nikdy neprisli. Alebo vlastne mozno ano, mozno by ste ich odhalili, pretoze su to ludia ktori este nezabudli co znamena slovo laska k ludom, opakujem k ludom, nezabudli co to je nezistna pomoc, usmev a radost. Vsetci ostatni uz poznaju len nenavist, pomstu a nasilie vobec. Keby som bol gay-om, bol by som hrdy na to ze som zostal clovekom !!! Je skoda tejto peticie ze si ju kvoli tomuto sireniu homofobie nevytlacim a nedam podpisovat, preto vas ziadam, pani autorka aby ste zkorigovali ten text. Nie je nutne zneuzivat takuto dolezitu peticiu na prejav svojej nenavisti. Zaujimave ze nikto neuvadza fararov - pedofilov, ale automaticky homosexual je sucasne aj pedofil aj neviem co vsetko. Uplne staci uviest ze tie kradnute deticky su vacsinou zneuzivane a vrazdene pre organy. Alebo mi dokazte ze vacsina adoptujucich su homosexualne pary, proste cisla. Bez dokazov prosim neurazajte, ja osobne si vazim kazdeho kto pozna slovo LASKA, to je to najdolezitejsie slovo pre nasu planetu. Laska a mier vsetkym.

Replies

Heňa

#39 Re:

2013-08-16 15:23:42

#38: -

Klobúk dole pred Vašim názorom a plne s ním súhlasím..


Hosť

#49 Re:

2013-08-19 17:38:22

#38: -

Tiež sa mi pozdáva Váš názor. Z textu k petícii je cítiť príliš veľa emócií, ktoré potom nedovolia napísať nestranné, ale silné myšlienky. Myslím si, že je potrebné smerovať ten text k tomu, že všeobecne je zlé a protiprávne, ak sa deti odoberajú z fungujúcich rodín a končia zle a neznámo kde.