PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU / Oznamy / UPOZORNENIE / Komentáre


Hosť

#26 Re: Re:

2013-08-16 07:58

#15: - Re:

btw znamena "by the way" :)


Hosť

#27

2013-08-16 08:04

V prvom rade Vám p. Denisa ďakujem za veľkú snahu. Určite pomôžem pri zbieraní podpisov. Mala by som drobnú poznámku k pravopisu. Iba by som poprosila opraviť Slovenské deti na slovenské deti :) Dúfam, že sa spojíme v hojnom počte. S pozdravom, Katarína

Hosť

#28

2013-08-16 08:11

NEMUSIIIII!!!!!!!to neznamena ze ak to je elektronickymi mediami sirene musi byt elektornicky podpis, to je zavadzanie!!!!!!!!komu to chce posluzit?

Hosť

#29

2013-08-16 08:14

Vsimnite si medzinarodne peticie , ktore sme podpisovali pre napr. pre UK, tam nikto nepolemizoval o elektronickom podpise, zase je na Slovenku kura/ovca mudrejsie.
mimochodom, Denisa Neopakovatelna Prezivka sa pise spravne Prezyvka, ale vtipnejsi preklep by bol prezuvka....

Hosť

#30

2013-08-16 09:14

všetko je dobré vymyslené až na ten HNEV, násilie plodí len násilie. Treba bojovať s láskou tá je silnejšia.

Hosť

#31

2013-08-16 09:52

super
Drzim palce
Dedo Miso
magorózo

#32 Re: Re:

2013-08-16 10:23

#15: - Re:

btw - sa prekladá ako "mimochodom" - s bohoom to nemá nič spoločné

Marta

#33 Re:

2013-08-16 11:18

#30: -

Taký spravodlivý hnev je podľa mňa namieste, lebo ak už takéto surové odoberanie detí nenahnevá nikoho, tak sme stratení, a neznamená to hneď nenávisť a násilie. Ak sa budeme dookola len s láskou klaňať niekomu, kto zrádza náš národ, a ponížene prosiť, tak to škodí národu, ako celku...

Maro

#34

2013-08-16 11:54

mozem nezistne pomoct s tvorbou plagatov,ale len grafiku,pripadnu tlac si musi uz kazdy zariadit sam.
napiste mi ak mate zaujem: marco.b.sk@gmail.com

Hosť

#35 Re:

2013-08-16 13:07

#25: -

na protest potrebujeme hnev voči tým čo chcú ubližovať naším deťom a na pochod lásku k nim. Sú to dve úplne prirodzené emocie..  ak sa neviete hnevať môžete príst podporiť len pochod. Ale ja sa aj hnevám  a to dosť.

 

Denisa Čurlejová
Autor petície

#36 Re:

2013-08-16 13:18

Denisa Čurlejová
Autor petície

#37 Re:

2013-08-16 13:25

#29: -

No, to už asi neopravím lebo ja neviem kde to je ...  môžete mi napísať tú vetu kde som použila slovo prezyvka ?

 


Hosť

#38

2013-08-16 14:47

Ja kaslem na nejake pravopisne chyby, ak tam aj nejake su. Toto nie je pisomka z gramatiky ktoru treba znamkovat, toto je vazna vec. Je to nezistna iniciativa pani/slecny Denisky ktora sa snazi urobit konkretny krok. Vlastne zistny, aj u mna je to zistne, pretoze si neviem predstavit ze by moje dieta a uz aj vnuca malo takto dopadnut. A ked nie dieta alebo vnuca, je tu vela rodicov okolo mna ktorym to neprajem zazit a urobim vsetko co je v mojich silach aby sa pojem Juvenilna justicia uz viac ani nevyskytol vo vete. Je to svinstvo ktore musi, ale ze velmi rychle zaniknut. V texte peticie ma ale trapi ina vec, ovela vaznejsia nez nejaka gramatika. Ono sa to stale vsetko kopiruje z toho jedineho videa ktore na tuto temu existuje. Preco do haja vsetko smeruje k tomu, ze to najvacsie zlo pachaju homosexuali a lezby???? Kto vam toto povedal a kto vam dal to pravo sudit ??? Preco tak vehementne upozornujete na to ze tie kradnute deti idu do ruk homosexualom a lezbam, ked zial vacsina pripadov je ta, ze si ich kupuju milionari kvoli organom a potom rozny ludia, teda vacsinou hetero pary (skandinavia) ktore maju za pestunstvo zlatu banu??? Nie je to tak, ze toto svinstvo -JJ- len zneuzivate na sirenie homofobie ??? Odburavate si na tom svoju nenavist voci LGBT komunite? Som otcom piatich deti a nie som gay ani lezba :-) ale poznam vela takych ludi a garantujem vam, ze keby sa vam nepriznali, sami by ste na to nikdy neprisli. Alebo vlastne mozno ano, mozno by ste ich odhalili, pretoze su to ludia ktori este nezabudli co znamena slovo laska k ludom, opakujem k ludom, nezabudli co to je nezistna pomoc, usmev a radost. Vsetci ostatni uz poznaju len nenavist, pomstu a nasilie vobec. Keby som bol gay-om, bol by som hrdy na to ze som zostal clovekom !!! Je skoda tejto peticie ze si ju kvoli tomuto sireniu homofobie nevytlacim a nedam podpisovat, preto vas ziadam, pani autorka aby ste zkorigovali ten text. Nie je nutne zneuzivat takuto dolezitu peticiu na prejav svojej nenavisti. Zaujimave ze nikto neuvadza fararov - pedofilov, ale automaticky homosexual je sucasne aj pedofil aj neviem co vsetko. Uplne staci uviest ze tie kradnute deticky su vacsinou zneuzivane a vrazdene pre organy. Alebo mi dokazte ze vacsina adoptujucich su homosexualne pary, proste cisla. Bez dokazov prosim neurazajte, ja osobne si vazim kazdeho kto pozna slovo LASKA, to je to najdolezitejsie slovo pre nasu planetu. Laska a mier vsetkym.
Heňa

#39 Re:

2013-08-16 15:23

#38: -

Klobúk dole pred Vašim názorom a plne s ním súhlasím..


Hosť

#40 Re: Re:

2013-08-16 15:26

#37: Denisa Čurlejová - Re:

tam kde môžme napísať svoj komentár a je tam kolónka " Napíšte svoju prezívku" .... Denisa,v komunikácii medzi nami kašlať na gramatiku, vo verejnom styku bacha na to ;) lebo sa bude do Vás kde kto obúvať


Hosť

#41 Re: Re:

2013-08-16 21:10

#20: - Re:

21.9. by mal byť v BA pochod gayov (GAY PRIDE). Niečo ako "protiakcia"  má byť pokojný sprievod rodín "Hrdí na rodinu". Ide o druhý ročník. Viac info na FB.

V rovnakom termíne je aj národný pochod za život v Košiciach.

 

 

 

Denisa Čurlejová
Autor petície

#42 Re: Re: Re:

2013-08-17 09:01

#40: - Re: Re:

:) prezivka.. tak to som nepísala ja.. ale ten, čo založil tuto stranku peticie.com .

Denisa Čurlejová
Autor petície

#43 Re: Fighter

2013-08-17 15:42

#10: - Fighter

ako sa s Vami skontaktujem?

 

Denisa Čurlejová
Autor petície

#44 Re: Re: Re:

2013-08-17 15:44

#41: - Re: Re: skontaktujte ma na fb teda :)

 

Denisa Čurlejová
Autor petície

#45 Re: Re:

2013-08-17 19:34

#13: Nora - Re: no to je smutné.. budem musieť povedať zakladatelovi tejto stránky ale odstránil svoju chybu

 


Hosť

#46 Re:

2013-08-19 17:14

#7: Mima -

S tou gramatikou súhlasím. Veľmi to bije do očí a stránky, kde je chybná gramatika, nemajú správnu váhu. Osobne mi pripadajú také stránky podradné.


Hosť

#47 Re: Re: Re: Re:

2013-08-19 17:17

#42: Denisa Čurlejová - Re: Re: Re:

Myslím, že nejde o to, kto to napísal. Ide o jedno: nemať chyby nikde, kde sa chce niečo veľké vykonať. Treba všetko takéto nechávať kontrolovať nejakou inou osobou alebo nejakými inými osobami.


Hosť

#48 Re: Re: Re:

2013-08-19 17:24

#22: Denisa Čurlejová - Re: Re:

Dole pri KOMENTÁRi na tejto stránke je "Vyberte si prezívku". To by sme museli zívať, preto tam nemôže byť "í".


Hosť

#49 Re:

2013-08-19 17:38

#38: -

Tiež sa mi pozdáva Váš názor. Z textu k petícii je cítiť príliš veľa emócií, ktoré potom nedovolia napísať nestranné, ale silné myšlienky. Myslím si, že je potrebné smerovať ten text k tomu, že všeobecne je zlé a protiprávne, ak sa deti odoberajú z fungujúcich rodín a končia zle a neznámo kde.

Manželia M&L

#50 Kam s podpísanými harkami

2013-08-19 19:25

Dobrý večer prajem,
zapojili sme sa do podpisovania petície. Dovoľujem si Vás poprosiť o informáciu kam je potrebné podpísané hárky poslať a do akého dátumu. Ďakujeme.