Zastavme projekt "revitalizacie" parku pri Karpatii v Humennom

Quoted post

je to tak,či?

#27 Re: Farby

2013-04-02 17:37

#26: Kat.ka - Farby

a kde bola p.Zorka doteraz,ked uz je vsetko pripravene a teraz chce diskutovat? Myslim si ,ze humenne ma ovela viac zelene ako ine porovnatelne mesta.Juzna cast namestia ze nieje farebna,tak otvorte oci.CVC nech sa spestri  a budova centra  a taka kolorita,ze az....:-)Menej je niekedy viac. Myslim si,ze sa nikdy nic takto nedohodne k spokojnosti vsetkych,stale budu kazisveti,ktori vsetko kazia a kritizuju,lebo to nerobi ich krvna skupina ludi.

 

 

Replies

Kat.ka

#37 Re: Re: Farby

2013-04-02 22:58:38

Kde bola Zorka? Je tu a teraz.
Ako vy aj ja.
Chcem sa hneď na začiatku poďakovať za Vašu reakciu, že nebola útočná :)
To sa dnes cení.
Nechcela som poukázať na chyby a nedostatky rekonštrukcie južnej časti mesta. Tiež som rada, že sa ňu našli prostriedky.
Tým pár ľuďom v mojom okolí ( nespočítam ich ani na jednej ruke),ktorým sa to nepáčilo, som sa snažila poukázať na klady. Keď ti stromy, myslím, že sú to katalpy- nádherné stromy, podrastú, verím, že pod nimi - a nie jeden z nás,strávi príjemný čas.
Nemǒžem uprieť p.primátorke vkus na kvety a zeleň v meste. Preto sa snažím uveriť tomu, že pani Vaľová žiadny výrub stromov nepovolí.
A to som nevidela žiadny projekt, okrem tých asi štyroch vizualizácií, najjednoduchšie dostupných na nete.
Tiež by som chcela pekný nový park.
Len tá nová fontána sa mi nepáči. Koľko mǒže stáť reálne taká zmena na projekte, neviem.