Zastavme projekt "revitalizacie" parku pri Karpatii v Humennom

Quoted post

Jozef

#22 špinavý park

2013-04-02 09:43

Ja som humenčan a bývam na sídlisku 1. Mám viac rokov a trocha poznám aj históriu.Podchod patril Chemesu,ten ho dal za Kostilníka Humennému,lebo vedel koľko bude stáť údržba a oprava. Konečne,že sa s tým niečo robí. Nech sa tu nemiešajú cudzí ľudia,ktorých niekto umelo očkuje medzi humenčanov. Myslím si že p.Otriová,pisateľka článku stále útočí voči primátorke a pokiaľ viem,chodil som na Švermovku a boli spolužiačky.Nie je v tom osobná závisť? Ani Vaľová nie je bez chyby,ale aspoň to nie je zdochnutá primátorka ako v iných mestách,lebo už sa v He niečo urobilo,takže dokázala že robiť vie a načo by rúbali stromy,keď to nie je ani v projekte,sama to Varcholova uvádza. Ja už nechcem na sídlisku 1 taký špinavý park a podchod! Zamyslime sa , či to fakt nie je politika.

Replies


Hosť

#50 Re: špinavý park

2013-04-04 21:59:15

#22: Jozef - špinavý park

... politika a nie dobrý úmysel je v prvom rade v prvoplánovom návrhu revitalizácie daného parku. Bohužiaľ, takto budú aj naďalej vznikať "rychlokvasky". Ich hlavným poslaním je priniesť viditeľnú zmenu, zdanlivú snahu o zlepšenie. Bohužiaľ už nezáleží na trvácnosti, estetike, účelnosti, ... To je okrajové. Hlavne nech je vidieť, že sa niečo robí. RR