Zastavme projekt "revitalizacie" parku pri Karpatii v Humennom

Quoted post


Hosť

#6 nechapem

2013-04-01 20:42

preco peticiu podpisuju nehumencania,alebo ludia,ktori v humennom niekolko rokov neziju,alebo ani nikdy neboli?....Nech sa vyjadruju ti co tu ziju....

Replies


Hosť

#16 Re: nechapem

2013-04-02 06:15:18

#6: - nechapem

Prečo? Lebo aj keď som sa presťahoval do Košíc v r. 1996, aspoň raz do mesiaca sa vraciam do Humenného, do môjho rodného mesta, lebo som stále humenčan. A možno aj preto, lebo tí, čo sa odsťahovali, sledujú možno pozornejšie, ako a kam sa uberá Humenné. Keď som si popozeral, koľko ľudí mimo Humenného podpísalo petíciu v porovnaní s domácimi, zdá sa mi, že odsťahovalcom na vlastnom meste záleží viac, ako domácim. Smutné...

eva

#49 Re: nechapem

2013-04-04 10:48:42

Väčšina tých, ktorí v tomto meste žijú, sa popri parku iba prevezú, po hlavnej ceste do Tesca. Práve "cezpoľní", čo sa privezú vlakmi a autobusmi využívajú park i ten nešťastný podchod. Prečo by sa nemohli vyjadriť?! Ani teraz to nechápeš?! Alebo tu roky vyrastali, v detstve sa možno báli ísť cez podchod tak radšej prebiehali cez koľajnice... ani teraz nechápeš prečo majú právo vyjadriť sa a zapojiť?!

 

Leftie_SK

#78 Re: nechapem

2013-04-11 11:37:12

#6: - nechapem

Niečo ako turisti Vám nič nehovoria? Ten park je vstupná brána do mesta, v momente ak človek opustí bus / vlak. A má ma "privítať" karafiatovy kvetináč s erbom, tak to už raz bolo v... všade červené hviezdy... ;-)