Neprepustenie šoféra

Mária Orininová
Autor petície

/ #20 Re: Re: Re: Re:

2012-10-23 19:42

#19: Mária Orininová - Re: Re: Re:

Kedy som nahresila svojmu ocovi????  Co vymyslas. V zivoce by som mu nenahresila lebo nemam dovod. Narozdiel od tvojich DETICIEK!!! Inac v zivote som sa nedala oslovovat PANI ucitelka v zivote nikdy!!! A ked uz sme pri tom mi uz v skolke ucime deti jak sa maju spravat a vedia to aj ich rodicia narozdiel od VAS co si neviete ani vychovat vlastne deti. Teraz len dokazujete co ste zac. Ohovarat a osocovat ludi co nic neurobili a klamat pred vsetkymi !!! Aj ked pravda nevyjde na povrch, Pan Boh vie co robis a za to budes potrestany. Jeho by si sa mal bat najviac!!!

Kedze si zacal pisat tu tak uz mas strach a vies ze klames. Mne tu nemusis pisat tie somariny a klamstva pretoze neklames mna ale sam seba ty raz na to doplatis ale to uz nie je moj problem ale tvoj. Tak sa konecne spamataj!!!

A ten chlapec keby lem svojho oca hresil i vlastnej babe nahresi. A to vie cela dedina aj vsetci co vedia co ste zac!!!

A ty si hovoris rodic? Ked mna si chytil pod krk a si ma zacal skrtit?? hmmm na toto si nespominas?? Tiez mam svedkov!!!