PETÍCIA za ZRUŠENIE vyhlášky Ministerstva spravodlivosti č. 207/2016 Z.z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti výkonu rozhodnutia vo veciach maloletých


Hosť

/ #76 Re: Re: Vraj syndróm !!!

2016-06-18 09:01

#74: - Re: Vraj syndróm !!! 

 Páne bože ale Vás máta tá pani Pirošíková :-)... Škoda, že ňou nie som ale ďakujem za uznanie :-). Chlapci dajte si pohov a skúste sa sústrediť na niekoho iného. Kto z normálnych tu bojuje proti ,, čarodejnici,, ? Nepremýšľali ste, že pani Pirošíková by tu s Vami nestrácala čas? Predsa ona diskutuje na vyššej úrovni ako je internet!!!  Priateľia rozum do hrsti / ak vôbec máte potuchu čo to je  / a šup ho myslieť ako sa cítia Vaše deti keď s nimi narábate ako s tovarom.... ako s materiálom na dosiahnutie sovjích cieľov. Zlatíčka moje píšete tu o tom, že každá žena po rozvode by sa mala stáť hlavne samostatnou.... zlatíčka však každý jeden z Vás prenasledujete samostatné ženy ,,, nie puťky,, , čo nevedia same ani nakúpiť. Jedine samostatné a schopné ženy dokážu ubrániť deti pred tyranmi pred nevhodným správanim sa otca k dieťaťu.  Ak si aj teraz myslíte, že som Pirošíková, tak ste objavili Ameriku a šťastnú cestu !!! 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...