Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!

lina55

/ #203

2016-01-08 00:22

Keby som mohla, tak túto a podobné petície podpíšem aj milión krát. Som matka dvoch detí.Starší má práve dnes 7.1.16 osem rokov a mladší bude mať v marci tri roky. Ja mám 27. Bývame u svokrovcov, nakoľko svoje bývanie si nemôžeme dovolit, aj napriek tomu, že snúbenec maká jak otrok no za smiešnych 600€ mesačne. Ja som sa zamestnala od novembra 2015, pretože s toho "úžastného" rodičovského príspevku sa nedá vyžiť. Asi to vyznie blbo, no dieťa je finančne nákladné. Štát-poslanci a neviem ešte kto alebo čo, chce aby sa ľudia na slovensku množili.... Aj by sa množili, milí poslanci, keby mali potom z čoho vychovávať svoje ratolesti. Mať váš mesačný príjem tak mám aj 8 detí... Je na hanbu sveta aké podmienky nám kladiete na výchovu detí. To, že nám rok po roku pridávate po pár smiešnych centov, nás z biedy nevytrhne. Čo takto v tomto roku zvýšiť o 100€?? Aha, to asi nie však?! Veď to by vám zmizlo z výplaty 0,063€......ZAMYSLITE SA!!!!! (Ďakujem všetkým za prečítanie. Myslím, že so mnou väčšina súhlasí).