Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Rastislav

/ #542

2015-07-26 21:45

Mám jedno dieťa, žena pracuje lebo má lepší plat, ja som na "materskej", je to neuveriteľná drina, mal by to byť plat pedagóga a nie minimálna mzda, ale plat pedagóga za 24hodín po 3 roky, to by malo byť okolo 1500 € od 1 dieťaťa a mesiac! Ku každému ďaľšiemu dieťaťu by mal prísť príplatok aspoň 300€  a možno viac, viac detí žiaľ nemám, ale určite je to neuveriteľné fyzické aj psychické vypätie. Ale žiaľ doba v ktorej žijem... je chorá. Pracoval som kade tade všeličo, ale najťažšia práca, ktorá ma zastihla, je vychovať zdravé a šikovné dieťa. Ach jaj, keď naši politici ,..... vezmite si, na dph odvediete veľké peniaze. VEĽKÉ každý deň, vám štát odkrojí 20% zo všetkého, namiesto 80centov zaplatíte euro! 20%!!! 20! to je z 1€ 20centov.a to nehovorím o pohonných hmotách. Kde tie peniaze sú? Za minulý štvrť rok som na DPH zaplatil 1920€. 1920! A to aj vy! Vy všetci! a to nehovorím o dani z príjmu, ktorú dávam raz za rok! Pracujúci ju dávajú prakticky každý deň- Tiež 20%. Mohli ste mať o 20% na výplatu viac, ale dáte daň. začo!? V cestách diery. Armáda v ... . Ľudia nasratí... Za čo platíme, alebo komu platíme dane? Lebo aj úradník platí dane.... .