Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov


Hosť

/ #296 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-06-19 14:10

#288: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ano presne na to som mierila. Ciastocne aj na to, ze v predoslych dvoch prispevkoch ste mi vykali. Ak by ste pozorne citali co som pisala ja, docitali by ste sa, ze nech by som cakala aj dalsich 20 rokov, nebola by som schopna nasetrit na vlastne byvanie, setrit do dochodku, nasetrit na dieta uz vopred....Vinu nepripisujem statu za to, ze sa o mna a dieta nepostaral. Vazeny pane, mam 8 rocne dieta a tak sa ma tieto benefity uz vobec nedotykaju. Vinu statu pripisujem za to, ze nerobi potrebne opatrenia, aby sa ludia nemuseli spoliehat na tieto benefity, ak chcu mat z lasky spolocne dieta a neprist pri tom o dostojny zivot a nieco tomu aj dietatu dat, poskytnut mu moznost nieco vidiet, aby manzelia a priatelia nemuseli odchadzat od svojich zien do zahranicia za pracou a hlavne, aby sa kvoli financnemu deficitu nerozvadzali.

Mimochodom, vsetky opatrenia, kt som mohla urobit voci bio otcovi, som samozrejme urobila. a po 5 rokoch bezvysledneho natahovania s exekutorom, na sude, na policii a kuratele, som to jednoducho vzdala. Ak raz niekto nechce, nikto ho neprinuti.