Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!


Hosť

/ #45

2015-06-18 12:45

Z 202 eur sa neda vyzit. Ked som mala 16, tak som na brigade popri skole zarobila viac. Z 202 eur mam uzivit maleho aj seba? s dalsim dietatkom sa mozem rozlucit, na to by uz vobec nebolo. Sme z Bratislavy. Neviem, ci pani ministri si neuvedomuju, ake ceny tu su. Ale za 202 nezozeniem ziadny podnajom! Musim aj s malym osemmesacnym ostavat s priatelom agresorom iba kvoli tomu, aby sme mali strechu nad hlavou. Bez neho by som s malym neviem co robila. To mame ist s malym na nejaku ubytovnu medzi robosov? toto stat chce? silou mocou kojim, snazim sa vydolovat kazdu kvapku, pretoze sa bojim toho, ze by som mlieko stratila a na UM nemame peniaze. Oblecenie mam este spred tehotenstva, co na seba neobleciem nic, predsa len aspon mne to tehotenstvo zmenilo postavu a tie veci neobleciem. Som nechutna zanedbana a je mi zo seba zle, ked sa na seba pozriem v zrkadle. Jedine na co pouzivam tu almuznu su veci pre maleho. drogeria, rastie-hracky tiez musim prisposobovat veku, oblecenie je tiez za mesiac male....a vylet? nehrozi...max prechadzka okolo domu... Kde to zijeme? s malym sme nuteni zit s priatelom, ajked ani na jedneho to nema dobry vplyv, ale ako to riesit? krizove centrum?...urcite nie...ubytovna? to isto...ine riesenie nie je.