Odmietame kvóty pre migrantov


Hosť

/ #943

2015-06-16 13:35

Prečo podpisujem túto petíciu???? Lebo sa mi nepáči ako sa prenášajú problémy iných kontinentov na Europu, prichádzajú z východu, prichádzajú z juhu,,, a nikto sem neprichádza pracovať a prispôsobiť sa, každý tu bude natŕčať prázdne ruky, starajte sa !! sú väčšinou bez vzdelania, znalosti jazyky a ani sa ho nebudú učiť, budú si tu presadzovať to svoje.... tak ako moslimovia minarety, tak černosi za chíľu neviem čo.... nemáme tu dosť nevzdelaných, neprispôsobivých čo natrčajú holé paprče a pýatjú sociálne dávky a po zničení bytov pýtajú a dostanú nové !!!!! nemáme tu dosť sociálnych rodín ktoré potrebujú pomoc, našu pomoc ??? či sú to už starí ľudia, ale rodiny v núdzi. Nesúhlasím so žiadnymi kvôtami, nesúhlasím aby sem prišli a roznášali cudzokrajné choroby a robili tu neporiadok, zlobu a nedajbože kriminálnu činnosť, lebo nemajú peniaze ale mačety si priniesli so sebou !!!!! Bojím sa o seba, moje deti a moje vnúčatá !!!!! Nech sa veľká Afrika postará o svojich, ved tam je kopa štátov čo sú bohaté, prečo nevyzvať tie k pomoci svojim ľudom, prečo všetko Europa. A nakopať do riti europoslancov, ktorí s týmto súhlasia, nech si ich Beňová všetkých nasťahuje do dvora..... a jej podobní !!!!!!!