Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Ateista

/ #595 Moj nazor

2015-03-05 21:29

Po nastudovani si a zhliadnuti zopar dokumentov som konecne pochopila, co to vlastne ta pochybna "gender" indeologia je. A som z toho zdesena a zhnusena. Ja nechapem ako s tym mozu politici v zapadnych a severskych krajinach suhlasit a zapracovavat to postupne do zakonov? To naozaj uz prisli o posledne zvysky zdraveho rozumu??? Zena je zena, muz je muz a su rozdielny nielen biologicky ale aj mentalne, to kazdy normalny zdravy clovek vie a citi a je to aj roznymi vyskummi vedecky dokazane. Tvrdit nieco ine je zvratene a proti prirode.... K homosexualom a roznym inym deviaciam- tu som presvedcena ze ide o psychycku poruchu, ktora by sa mala liecit. Toto spravanie nie je nijak geneticky ani biologicky podlozene. Zaroven som znechutena a to nie som krestanka tym ako sa stavia sexualna orientacia nad vsetko ostatne. To sme skutocne taky ubohy, ze nie sme schopny tieto pudy ovladat ale nechame aby oni ovladali nas??? Co ma sexualna orientacia spolocne s ludskymi pravami? Ako nam moze chora homosexualna mensina vnucovat svoje chore ideologie? Ako je mozne ze sa vobec neinformuje o rizikach homosexualneho zivota? A to ich pravo na dieta, tak to je skutocne vrchol...dieta ma v prvom rade pravo na matku a otca, oni nemaju ziadne pravo na dieta.... A k sexualnej vychove v skolke... no videla som materialy v anglictine a je to teda pekny hnus.... co sa ma co 5 rocne dieta vobec takymito vecami zatazovat? To aky chory psycholog vymylel? No skutocne som z toho vsetkeho zhrozena a gender ideologia je jedina vec, ktora ak sa tu zacne presadzovat ma prinuti pridat sa k protestujucemu davu.  Vlastne preco sa uz neorganizuju protesty???