Otvorená výzva predsedovi NRSR


Hosť

/ #167

2015-02-01 20:45

Mili Bratislavčania aj nebratislavcania. Kašlem na cele referendum, predrazeny obchvat aj celeho žsuičarliho!!! Tu sa chysta jedno obrovske zverstvo!!!! Nemožem sa na to pozerať ako tieto kurvy zlodejske namyslene planuju pochovAt pod betonom kus historie, ktory by nam zavidel cely svet. Rakušania su na svoje carnumtum hrdi, ale " my" na nom budeme parkovať??? Ani nie my, len vybrana " elita". Vyše 45 rokov sa Bratislava nespamatala zo zburania podhradia a synagogy...a to sa tam aspon postavil verejnoprospesny most.... Čo je toto za kokotinu???? Zaliat to betonom? Ved to je hrad! Tam ma byt muzeum. Expozicia historie. Prosim Vas, este sa to da zachranit, este nie je neskoro. Podme niečo urobit. Kvoli tomuto by som bola naozaj ochotna ist do ulic. Prosim, dajme sa dokopy a spravme niečo. Kvoli tomuto ten hrad predsa ti dobrovolnici vlastnymi rukami nezachranovali pred zburanim. Ked teraz niečo neurobime, do smrti to budeme lutovat. Spišme peticiu, podme demonštrovať... Niečo!!!! Boli ma z toho srdce;-(((((((