Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR


Hosť

/ #327

2015-01-31 08:55

Celé nato a americká propaganda,na čele z bielim domom sa dá prirovnat k običajnému trojskemu konovi,ktorému treba zakázat vstupit kamkolvek kde nema čo hladat.Posrali čo sa dalo a svojimi klamstvami ,,ako nastolit mier" spravili akurát vacsie nepokoje.Dovolit vstupit im na slovensko,znamená podpisat si rozsudok ktorí vykoná Rusko.Dajte si otázku,prečo v rusku nevládnu teroristi a nezabíjaju nevinnych? preco ich oblubeným miestom je zapadný kontinent? Ked sa aspon takto dokáže postavit mala skupinka akože ,,teroristov" co je aj tak len priliš silné slovo a zbitočne,prečo raz a navždy nepovedia celé krajiny,obivatelstvo ,,ludia" ... ,,ludia" že mi tu Ameriku v Europe nechceme.Svojov akože pomocou si zapad buduje len dalsie vojenske stanovistia a prečo by sa to Rusku malo pacit.Ako bi sa vám páčilo,keby váš sused postavil latrinu na vasom pozemku a chodil vam tam *srat* Tak isto sa pchá západ k nám , nie pomoct ale spravit nepokoje,ztrhnut melu a potom tíško odíst,napisat pár klamlivých článkov a mi ,,somarikovia" uveríme.Konečne ,,stop" a teraz otázka, Najvacsi klamári na svete ?? Biely dom a spol.Viem že som len običajný človek a v tomto velkom svete nič neznamenám , ale čo ked k takému človeku z rovnakím názorm sa pridá dalsi a potom dalsi to už nebude len jeden ale dvaja,traja,stovky,tisíce až nakoniec nás niekto musí pocut a naša vláda Slovenskej Republiky aj ked je plná korupcie,nás bude musiet počut.Slovensko netvorí jeho vláda, Slovensko tvoria ludia a je tu vela dobrích ludí,nechceme tu snád zlo,kto nechce zlo,nechce ani Ameriku !



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...