Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

misa

/ #422

2014-11-07 12:47

Vôbec Vam nevadi... ze toto vsetko bude musiet niekdo zaplatit...a zaplatia to pracujuci,ktorí si paradoxne svoje cestovne platia ..a nie su to male položky ,,ktore Vam uberaju z platu..a este budu mat problem sa do vlaku dostat,,ja cestujem kazde rano,,,a je to už teraz otrasne... som priemerný pracujuci clovek,,,mesacný listok ma stoji 72€. + 30 eur dam na cestovanie po Ba....co je z mojej vyplaty dost podstatna cast...a ked si to platim,,tak chcem cestovat ako clovek ,,nie ako dobytok,,ktorý stoji vo vlaku v ulicke...a okrem toho..mam dve deti..ktore studovali..a vsetko..opakujem vsetko sme im platili.a nebolo jednoduche....a teraz ked to zhrniem..platim dane,,platim cestovne..a este k tomu mi preventivne zdvihnu danový zaklad,,aby som zase platila viacej..preco. lebo ine nas necaka..len ze nam tento luxus /lebo tie penieze budu urcite niekde chýbat / ,,pre niektorých bude stat peniaze....a co sa týka politikov..to radsej ani nebudem komentovat..lebo by ma museli zavriet..za moj nazor...