Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

Homo sapiens

/ #278 Re: Re: Re: Re: Skoda

2014-08-25 12:17

#272: 666 - Re: Re: Re: Skoda  

 No "3x6", trochu ste pritvrdil. Už som som si naivne myslel, že sa nájdu satanisti, ktorí nepotrebujú vulgarizmy, pri vyjadrovaní svojich "hlbokých" myšlienok. Jasné, že som predtým o LaVeyovi nepočul, ktorý normálne mysliaci človek by vedome, či chtiac takéto niečo šíril. Koniec koncom sám LaVey si uvedomoval, že hlavné body jeho "učenia" sa doslova nedajú aplikovať vo vyspelejšej civilizácii a v podrobnejšom texte ich "zmierňuje". Vďaka za ocenenie, že satanistom nikdy nebudem, dúfam, že máte pravdu. Napíšte konkrétnejšie, do čoho rýpeme, že vám to tak vadí – viď komentár k "Lord Satanovi". Kresťanstvo tu je oveľa dlhšie ako váš satanizmus, je jedným z koreňov európskej civilizácie, 60 % obyvateľstva sa k nemu prihlásilo / i keď veľa neparaktizujúcich, ilúzie si nerobím, ale sa aspoň prihlásilo /. Možno, keby nebolo kresťanstva, by tu bol už islam. Pohanské zvyky prinášajúce ľudské obete bohom, by tu snáď už neboli, ale len ich pripomínam. Vari nemáme právo upozorniť na primitívne texty niektorých metalových skupín. Ale to už tu bolo pertraktované veľakrát, tak končím. Ostatné viď vyššie u "Lord Satana".