►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

baska-jasnovidka

/ #540

2014-04-04 07:49

Vždy sa deje len to čo sa má diať. Cítila som že títo rozhodnutie bude dobré. Ak vsak si nepomozeme navzájom ale budeme sa len využívať nič nedosiahneme. Je to naše slovensko ale slovensko patrí všetkým ako celý svet patrí všetkým. Keby konečne sme prišli na to že nič nevlastnime teda dostali sme to a tieto zákony si vymysleli ľudia, a vlády na ovládanie ludi peniazmi a mocou, tak by na svete zavládol mier. A keby sa nemuselo pracovať pre peniaze a dali sme každému základný príjem a veci ktoré si vyrobime by sme mali voľné dostupné a kazdy by si mohol vziat to čo potrebuje a koľko potrebuje bez toho aby to zneužil a bez toho aby mu druhy závidel by sme sa sa posunuli ďalej
Žiaľ zatial este stale žijeme z peňazí a tak kazdy sa musí starať sám o seba a zabespecit si príjem. No ak by sa malo so slovenskou pôdou stat niečo čo by ublizilo celej planéte tak s tým nesúhlasím. Ak by to vsak celej planéte pomohlo potom nech sa stane vola Božia ;)
www.baska-jasnovidka.6f.sk ;)
Ďakujem za možnosť a slobodu slova sa vyjadriť. Neberte moj komentár provokacne lebo to nieje mojím cieľom. Chcela som sa iba vyjadriť. Ďakujem za pochopenie