VYHLÁSENIE: ZAČNIME BRAŤ EXTRÉMIZMUS VÁŽNE


Hosť

/ #20 Re: Re:

2013-11-25 01:17

#14: - Re:

Vaša agresivita prezrádza, že ste tu za kotlebovcov. Najprv ma obviníte z "nečistého svedomia" a vzápätí predpovedáte "národnostný konflikt".  Alebo sa ním vyhrážate? Nečisté svedomie nemám - nikdy v žiadnej strane, v žiadnej funkcii, patrím k tým obyvateľom Slovenska, ktorí žijú len od výplaty do výplaty a  celý život si "uťahujú opasky", aby sa "v budúcnosti mali lepšie". Budúcnosť je už skoro preč a opasok na poslednej dierke. A nepatrím k Rómom, ak ste pod "svedomím" nebodaj mali na mysli príslušnosť k tejto etnickej skupine.  Že je tento štát v rozvrate, vidím ako všetci. Ale nepokladám Kotlebu a jeho holé lebky za tých,  čo by tu mali zavádzať poriadok. Nepotrebujem médiá, ktoré by mi vysvetlili čo je Kotleba a jeho "hnutie" zač. Mám vlastný úsudok. Čítam ich výlevy na internete. Dávno porušujú ústavu a TZ, ale nikto to nechce vidieť. Vyzývajú k nenávisti, využívajú problémy tejto krajiny a hnev jej obyvateľov, medzi ktoré iste patrí aj problém s chudobnou a zaostalou časťou Rómov, aby sa dostali k moci. Pochodujú v gardistických uniformách, hajlujú a velebia Slovenský štát, ktorý je zodpovedný za vyvraždenie desaťtisícov slovenských Židov. Teraz rovnako ako vtedy fašistická propaganda voči Židom,  podnecujú nenávisť Slovákov voči Rómom, zjednocujú svojich voličov pomocou tohto "spoločného nepriateľa". Nechcem, aby sa moje detné deti museli hanbiť za náš národ tak ako sa hanbím za to, čo sme spravili Židom, hoci nepatrím ku generácii, ktorá vtedy žila. Kotleba na riešenie chudoby a zaostalosti na Slovensku recept nemá  a všetci, čo mu naleteli hazardujú s budúcnosťou Slovenska, pretože násilie, ktorým chce vyvolať strach u Rómov, sa obráti proti každému, kto by nesúhlasil s jeho "poriadkom". A aké by to boli poriadky, na pochopenie toho stačí stránka beo.sk.