Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

IQ

/ #1451 IQ

2013-11-15 21:28

Koľko tu bolo komentárov o tom, že chcú ísť preč z tejto banánovej republiky? Chcem ísť aj ja, z tohto hnusného prehnitého štátu. Ale nie kvôli tomuto prípadu. Čo mi k tomu pridáva je debilita ľudí. Inde by dostal menej? V USA a iných štátoch by dostal rovno 20 rokov alebo by ho okamžite zastrelili. Predtým než začnete riešiť veci ako Žitný, Rolinsová atď. ok, ale asi nikto nevie rozdiel medzi úmyselným a neúmyselným trestným činom. Ak sa Vám tu tak nepáči tak môžte ísť dopiče aj kvôli tomu, že mladík (nádejný hokejista, ktorý slope ako dúha)dostal neskutočných 8 rokov v najnižšej skupine. Tragédia. Ak má aspon štipku rozumu tak za 4-5 rokov je von. Ale zničený život. Gratulujem. Ale tak súďme ho tak ako keby to spravil obyčajnému človeku. Povedzme žene, koľko z Vás moralistov by ho odsúdilo? Rád by som videl vaše frajerky, mamky, sestry a vás milé ženy a dievčatá ako by ste mudrovali potom. Alebo zrušme status verejného činiteľa, začnime kaličiť kolená policajtom, potom požiarnikom, vojakom, veď anarchia. Koľko punkerov sa v duchu poteší? Je mi z toho zle prečítajte si trestný zákon dostal trest, ktorý je bližšie k nižšej hranici. Ani sa nečudujem, že žijeme v takých sračkách akých žijeme, že Slováci nemajú viac svetoznámych vedcov, keď tu vidím bandu ľudí s obmedzeným IQ a totálne divnými myšlienkovými pochodmi!!!