Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.

IQ

#1451 IQ

2013-11-15 21:28

Koľko tu bolo komentárov o tom, že chcú ísť preč z tejto banánovej republiky? Chcem ísť aj ja, z tohto hnusného prehnitého štátu. Ale nie kvôli tomuto prípadu. Čo mi k tomu pridáva je debilita ľudí. Inde by dostal menej? V USA a iných štátoch by dostal rovno 20 rokov alebo by ho okamžite zastrelili. Predtým než začnete riešiť veci ako Žitný, Rolinsová atď. ok, ale asi nikto nevie rozdiel medzi úmyselným a neúmyselným trestným činom. Ak sa Vám tu tak nepáči tak môžte ísť dopiče aj kvôli tomu, že mladík (nádejný hokejista, ktorý slope ako dúha)dostal neskutočných 8 rokov v najnižšej skupine. Tragédia. Ak má aspon štipku rozumu tak za 4-5 rokov je von. Ale zničený život. Gratulujem. Ale tak súďme ho tak ako keby to spravil obyčajnému človeku. Povedzme žene, koľko z Vás moralistov by ho odsúdilo? Rád by som videl vaše frajerky, mamky, sestry a vás milé ženy a dievčatá ako by ste mudrovali potom. Alebo zrušme status verejného činiteľa, začnime kaličiť kolená policajtom, potom požiarnikom, vojakom, veď anarchia. Koľko punkerov sa v duchu poteší? Je mi z toho zle prečítajte si trestný zákon dostal trest, ktorý je bližšie k nižšej hranici. Ani sa nečudujem, že žijeme v takých sračkách akých žijeme, že Slováci nemajú viac svetoznámych vedcov, keď tu vidím bandu ľudí s obmedzeným IQ a totálne divnými myšlienkovými pochodmi!!!

Hosť

#1452 Re: IQ

2013-11-15 21:30

#1451: IQ - IQ

a ešte by som rád doplnil, v prípade ak by ju zabil tak dostane 25 až doživote a nie tak ako tvrdíte so svojimi 2-3 rokmi a že ju mal radšej zabiť, kriste zabite radšej mňa ale kde také super informácie beriete alebo aké drogy beriete to neviem, dajte tie drogy aj mne lebo presne tieto bomby asi berie Šuvadová ...

Peter

#1453 Re: Policajný štát

2013-11-15 21:33

#1441: Sára - Policajný štát

Splietaš piate cez deviate. Píšeš tu ako keby bol alkohol poľahčujúca okolnosť a nedá ti pokoj ten Žitný. Ty musíš byť strašne jednoduchá žena keď si myslíš že na každú otázku existuje jednoduchá odpoveď.

LOJZO
Hosť

#1454 Re:

2013-11-15 21:34

#1449: -

a co potom je ked nie psychopat  ?? mohol by som byt opity ako by som chcel ale policajta by som nikdy nenapadol ... ked zoberies do uvahy len ze to bola zena je to normalne kopnut zenu do kolena a zlomit jej ho ??? no podla mna nie ... ani sami neviete ze podporujete zlo keby sa to stane vam urcite by ste mu dali milost a povedali ale naco ho budete davat do basy ved to je slusny chlapec ja len budem mat problemy do konca zivota a on si bude pokojne zit ...

 

POVIEM VAM NIECO KED NIEKOHO ODSUDIA NADAVATE NA TO ... KED NIEKOHO NEODSUDIA NADAVATE NA TO

 

TAK CO VLASTNE CHCETE ??? ANI SAMI NEVIETE LEBO OVECKY  ZE


Hosť

#1455

2013-11-15 21:43

Na toto komentár netreba!!
-_-

#1456 Re: Re:

2013-11-15 21:45

#1454: LOJZO - Re:

Mna zbili a zlomili mi zapestie a potom som stiahol tresne oznamenie lebo nechcem aby niekto za to isiel na 3 roky do vezenia !!!

Peter

#1457 Re: IQ

2013-11-15 21:45

#1451: IQ - IQ

Dobre si im to napísal. Toto je presne problém Slovákov. Nechajú sa ľahko strhnúť emóciami a potom nerozmýšľajú.  Väčšina si súdny systém predstavuje strašne jednoducho. Najsprostejší tu dokonca porovnávajú Žitného s Kolenom a tvrdia že smrť je viac ako zlomené koleno. Samozrejme že smrť je horšia, o tom sa nikto neháda ale treba brať na zreteľ okolnosti za akých k tej smrti prišlo.


Hosť

#1458 Re: Re: Re:

2013-11-15 21:48

#1456: -_- - Re: Re:

Lenže v tomto prípade sa trestné oznámenie stiahnuť nedá a to nikto z vás nedokáže pochopiť. Tu nejde o útok na fyzickú osobu ale o útok na verejného činiteľa. Vy si myslíte že tá napadnutá policajtka do toho má čo hovoriť? Ak áno tak ste s prepáčením strašne naivný.

comanche

#1459 .

2013-11-15 21:49

Nejde o policajtku...ona je len medializovana lebo sa odmietla mimosudne akoze dohodnut. Zakon by sa s nim vysporiadal tak isto aj kwby tam jej meno nefigurovalo...

Hosť

#1460 Re: Re: IQ

2013-11-15 21:50

#1457: Peter - Re: IQ

Média budú vždy písať podľa toho ako sa im hodí, aby mali navštenosť a predaj. Len ľudia tu sú natoľko sprostí, že im to ani nenapadne. Začínam si myslieť, že sme fakt národ tupých oviec. Ovce? Pol biedy ale ta sprostosť čo tu rastie medzi obyvateľstvom je doneba volajúca. Toto má 20 tisíc podpisov ale petície ako som tu videl na stránke na zníženie poslaneckého platu podpísalo tak 5% z toho čo tento nezmysel. Nechcem nikoho súdiť ale keď niečo spravím tak za to treba niesť následky. A pán hokejista by sa mal nad tým zamyslieť a nie čakať, že ho niekto bude ešte ľutovať ak sa začne (znova to písali média takže by som sa o to až tak neopieral) vyhrážať samovraždou. To kde sme ?

host

#1461 hanba statu

2013-11-15 21:50

mal ju radšej zabiť... sedel by kratšie...
hanbím sa za to, že patrím do takého skorumpovaného štátu...
IQ

#1462 Re: hanba statu

2013-11-15 21:53

#1461: host - hanba statu

Ty si asi dobre debilný a zákon si asi nikdy nevidel. Skús sa zamyslieť nad sebou a aspoň si vygoogliť, čo by dostal za vraždu verejného činiteľa. Kriste pane chudák baba, má svojich problémov dosť a vy ju tu ešte vešajte. Nie je náhodou čarodejnica, aby ste ju upálili?

comanche

#1463 .

2013-11-15 21:55

Utok na verejneho cinitela, vytrznictvo (zbil dvoch mladikov len tak so soasu, ze sa mu znepacili) tazke ublizenie na zdravy...nie je to na osem? Poznate zakon co dovoluje inu sadzbu?

Hosť

#1464 Re: Re: Re:

2013-11-15 22:03

#1456: -_- - Re: Re:

tak to ta potom uznavam a nadavas na spravodlivost

 

Sára

#1465 Re: Re: Policajný štát

2013-11-15 22:05

#1453: Peter - Re: Policajný štát

každý ma právo na svoj vlastný názor. S tou jednoduchou ženou si ma vobec neurazil, takže daj si odpal chlapče.Kde si vyrastal niekde na dedine ked máš skúsenosti s jednoduchými ženami? :DDD

Antikoleno

#1466 Re:

2013-11-15 22:06

#2: -

ty si drbly, drbla cela kolka si.. ten spratek Koleno ci Temeno ci co to je bol uz v podmienke a onen inkriminovany den v tej restike bezdovodne napadol 2 ludi popijajucich si drink.. nasledne na to ked prisla hliadka vykonal co vykonal .. by som bo zvedavy keby si tam sedel/a ty a dostal/a na budku ci by si tak pisal/a.

Tam nech si smrad znasa nasledky !! a mater sa mala skor postarat o vychovu, ako vyplakavat kade tade.. kua uz je to natlacene vsade, pomaly sa doma bojim otvorit chladnicku aby mi tam nevypadlo nejake to koleno

BTW: Najlepsie su tie vase priblble komentare na sudnictvo, ale chyba je vo vas.. keby ste nesedeli doma a necucali za PC a notebookmi a miesto toho sa domahali spravodlivosti trebars aj strajkom neboli by u moci babky ovladane fin. skupinami a z tejto republiky by nebol bananistan !!


Hosť

#1467

2013-11-15 22:07

vrah to nie je, biely kôň amatér tiež nie, nekazte mu život

Hosť

#1468

2013-11-15 22:09

Myslím, ze kazdy, komu by striekli do oči slzny plyn, kopal by dookola nohami v sebaobrane. Policajtka mala byt na utok pripravena, z velkej casti je to aj jej chyba. 8 rokov je neprimerane vysoky trest. Vrahovia dostavaju casto menej.

Hosť

#1469

2013-11-15 22:16

Nezasúži si tak vela

Hosť

#1470

2013-11-15 22:17

tuto peticiu podpisujem pre neprimerany trest a pevne verim, ze ten chalan uz bude rozvaznejsi :)
Drzim Ti palce :)

Hosť

#1471 Re: Re: Re: Policajný štát

2013-11-15 22:37

#1465: Sára - Re: Re: Policajný štát

Zjavne si nepochopila. Keby som ťa chcel uraziť tak na to poznám milión lepších spôsobov. To že som ťa odhadol ako jednoduchú ženu nebolo myslené ako urážka. Proste si človek s veľmi jednoduchým zmýšľaním. Inak je zrejmé že si to aj pochopila keďže si zmazala svoj pôvodný príspevok.


Hosť

#1472

2013-11-15 22:37

Ja sa len chcem zamyslieť nad tým, prečo pcháme ženy do povolaní, ktoré nemôžu fyzicky zvládať. Som žena a nemám rada, keď som diskriminovana. Ale povedzme si pravdu, koľko je takých žien, ktoré by dokázali spacifikovať zdatného chlapa? Nikdy som spomínanú policajtku nevidela, ale keď si predstavím mestské policajtky v našom meste (mám pocit, že ich vyberá niekto, kto obľubuje rozľahlejšie zadky), predpokladám, že by tiež protivníka nedokázali spacifikovať.

Hosť

#1473 Re:

2013-11-15 22:38

#1470: -

Podľa čoho súdiš že ten trest je neprimeraný?


Hosť

#1474

2013-11-15 23:09

Je smutné že v tomto štáte sa vôbec musia takéto petície robiť..

Hosť

#1475

2013-11-16 00:09

Je to vysoký trest na spáchaný skutok.