Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej


Hosť

/ #511 Re: Re: Re: Re: milá MT

2013-10-30 07:24

#508: Ewco - Re: Re: Re: milá MT

"Pricina vlastnej sprostosti je bigotna vychova"

tak toto si napísal TY a nie ja .... ja som napísal to, čo BOLO dôsledkom kresťanskej výchovy ...

ale tvoj názor ti neberiem ...

a ak chcete akokoľvek "dirigovať"  spoločnosť, začnite najprv pekne na vlastnom prahu ...

keď TAM bude všetko OK, potom máte legálnu možnosť postupovať daľej, ale dovtedy, kým budete delit ľudí na dobrých a tých ostatných (a dobrý môže dokonca aj robit po Vašom (tvojom) prehrešky a nič sa nedeje, lebo v tomto momente priveraš očko ... a ostatní NIE) tak nemáte žiadne právo vstupovať so svojou "teoriou" do ostatného života.

ak by si ozaj používal "zdravý rozum" ako píšeš a hlavne (kresťanskú) morálku, nemohol by si servilne tolerovať, čo sa v cirkvi deje, lebo podla tvojho: moja viera nestoji na tom, ze nejaky krestan/farar,biskup atd pochybil ... ale tvoja česť a zmysel pre poriadok a spravodlivosť by na tom mala stát minimálne 2 x tak ako moja

a presne v Tom je ten rozdiel medzi nami, že ja vidím obe strany a dívam sa na ne s otvoreným pohľadom, aj pre to, lebo som ich zažil, avšak Ty poznáš len svoj breh rieky a ten druhý ti je odopretý ba dokonca zakazovaný ... a takto ako jediné správne, to žiaľ podávaš aj dalej