Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

MD

/ #324 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 13:53

ALE ... ked to vidíš takto ...potom nechaj aj pani P nech sa zodpovedá .... tak ako pán S. ktorého odvolanie nikto nikdy nenavrhol ... a ani nenavrhne    .. napríklad

--------------

Pani P. sa akože aj bude zodpovedať, tak ako každý z nás, to na veci nijako nemení. Otázne je ako by to pomohlo, keby na tie nezmysli, ktoré hlása, nikto nereagoval a potom by sme pozerali na tú spúšť, ktorá po nej zostane. Myslíš, že by takéto ľahostajné správanie bolo dobré? Ja názory p. Pietruchovej sotva zmením, ale mám sa nečinne prizerať ako táto dáma pripravuje morálnu skazu pre tento národ? Kde končí hranica zodpovednosti jedého človeka, automaticky musí začať zodpovednosť tých druhých, inak sa to tu celé rozpadne. A ktomu, žiaľ, práve smeruje počínanie pani Pietruchovej. Ja nemám dôvod bojovať proti osobe pani P., ale s jej názormi sa nemôžem ani trochu stotožniť.

S odvolaním pána S. by som nemal tiež problém, dokonca som mu chcel osobne napísať.

Je ešte niečo, na čo som neodpovedal?