Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

panna Mária

/ #71

2013-10-09 10:31

Zuzi, pochybujem, že vieš o čom hovoríš. Typický príklad je tá "dyslexia". Mala to byť, odhadujem, asi urážka, ale roztiahlo mi to kútiky široko do úsmevu. Aspoň si mi spravila deň.
Ďalej, ja neviem či máš za sebou nejakú vysokú školu, ale ja mám a mala som na škole napr. veľa matematiky a fyziky. No, neodvážim sa hodnotiť nejaké vedecké teórie a to ani keď si o nich prečítam nejaký buletin, ktorému zčasti aj rozumiem. Ty pravdepodobne tiež nemáš žiadne odborné vzdelanie v psychiatrickom smere, ale už si mne na diaľku stanovila diagnózu a posudzuješ jednotlivé te´´orie vedcov, aj keď oni sa v náhľade na tieto veci samozrejme rôznia. No, v každom prípade ti držím palce v tvojej našliapnutej vedeckej, psychiatrickej kariére, dúfam, že si spravíš aspoň PhD. na nejakej renomovanej univerzite :) Daj potom vedieť. No, v každom prípade by pri tom teoretizovaní pomohlo poznať zopar pedofilov, nad ktorými tak špekuluješ aj osobne, či nie? Ja som spoznala naživo jedného, obťažoval ma v detskom veku a po internete som sa rozprávala s viacerými. Tak aspoň tak.