Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!


Hosť

/ #30

2013-09-27 16:03

Je neskutočne hlúpe a nadmieru opovážlivé takto verejne vystupovať proti akejkoľvek skupine ľudí. Priala by som si za seba a za nemálo ostatných jedincov, ktorí behajú po Slovensku, aby boli ľudia ako pán poslanecs Kuffa za nie len tento, ale aj množstvo iných svojich výrokov "odstránený" z politiky a z očí ľudí. Takouto nenávistnou propagandou a politickým prístupom sa situácia u nás nikdy nezlepší.
Žijem s priateľkou v usporiadanej a krásnej domácnosti, v ktorej nie hádky a promiskuita, ale láska a správna výchova detí sú na dennom poriadku. Áno, ja a moja priateľka, aj keď sme obe ženy, máme už tri spoločné deti a nebránime sa ďalším. Pracujeme, priatelíme sa, pomáhame, staráme sa, tvoríme.. žijeme.. ako všetci ostatní.
Prečo ľudia ako pán Kuffa nám hádžu polená pod nohy? Čo mu dáva právo verejne nám upierať naše práva, poprípade nás hanobiť? Už tak máme málo, právne a sociálne neupravené vzťahy..
Pán poslanec Kuffa by sa mal nad sebou zamyslieť a z "lásky k bližnému svojmu" prehodnotiť slová, ktoré púšťa z úst.

S pozdravom
Ľubica Kováčiková