Výzva slobodných občanov Slovenska


Hosť

/ #8

2013-09-21 12:12

Môžem získavať podpisy pod túto petíciu aj verejnou podpisovou akciou? Na Gemery je veľká bieda, pre viacerých ľudí je problematický prístup k internetu. Zrejme musím splniť ohlasovaciu akciu voči mestu.
Som mimoriadne potešená, že konečne nastal čas činom uskutočniť to, za čo som ako sám vojak v poli bojovala v rezorte, ktorý aj dnes pre verejnosť na periférii záujmu, v kultúre. Avšak počas mojej skoro 30 ročnej činnosti v pamäťových inštitúciách som mala možnosť na vlastnej autopsii poznať celý prehnitý a skorumpovaný systém eštebáckeho riadenia, tunelovania a financovania projektov a aktivít, ktoré sa pred verejnosťou pretraktovali a stále pretraktujú ako záslužné a neškodné. Opak je pravdou. Keďže som verejne odsúdila tunelovanie a rozkrádanie v tomto rezorte (podala som návrh na ministerskú kontrolu a prokuratúru) podpísala som si svoj ortieľ profesijnej a s tým súvisiacej ekonomickej smrti. Preto pre týchto bezcharakterných ...... obklopujúcich sa ambicióznymi mladými ľudmi (podobne ako sa fašistickí pohlavári obklopovali vzdelanými mladými intelektuálmi, pre ktorých boli "bohmi")považujem za adekvátny jediný trest a to: doživotné uvrhnutie do takej bezvýchodiskovej, skryto diskriminačnej mizérie akou si prešli viacerí z nás. Ďakujem za to, že ste, ďakujem za to že mám možnosť prispieť k dobrej a spravodlivej veci.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...