Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku
Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / Petícia-Ministerstvo ŽP nechce nič riešiť / Komentáre
|
Hosť |
#12016-09-22 09:08No to snáď ani nie je pravda! Ale čo sa čudovať, že?! Roky bojujem za záchranu unikátnej lokality včelárika zlatého (jedinečný zástupca avifauny SR) v Leviciach, kde vyhrali peniaze a na prírodu sa kašle. Namiesto toho, aby sa lokalita zachránila, tak tam vyrástlo obrovské množstvo rodinných domov! A stanovisko ŽP SR v LV na náš podnet? Žiadne! |
|
| |
|
Hosť |
#22016-09-22 09:10Ahoj. Ako sa to rozhodnutie ministerstva da zvratit?! |
|
| |
|
Hosť |
#32016-09-22 10:04Nečudujem sa,že sa tak ministerstvo zachovalo.Pozrel som si článok a už viem aj prečo biomasaker.wolf.sk/files/BIOMASAKER_sumar_SK.pdf |
|
| |
|
Hosť |
#42016-09-22 10:10Mate moju podporu Vazena pani, navrhujem oslovit politicke strany a zacat s nimi rokovat o rozsireni programu pre ochranu prirody a nasej vlasti. Zdeno |
|
| |
|
Hosť |
#52016-09-22 10:17Treba to zastaviť! |
|
| |
|
Hosť |
#62016-09-22 10:18Podľa odpovede ministerstva nie je ono samo kompetentné pri ochrane prírody, za nič nezodpovedá a na nič nemá dosah. Môže si akurát podiskutovať s inými inštitúciami. Čomu sa potom vlastne venuje? |
|
| |
|
Baba Jaga |
#7 Hanba2016-09-22 10:41Je to vrchol arogancie, ak niekto ignoruje argumenty k veci. Je to vrchol arogancie, ak je odpoveďou len konštatovanie o svojej neomylnosti a správnosti svojho konania, resp. nekonania. Je to celé obrazom tohto štátu, kde sa hľadí len na peniaze a heslom je "po nás potopa", pretože papalášov hore netrápi plebs. Tie politické špičky a elity zabudli, že oni sú tu pre národ, a nie národ pre ne. |
|
| |
|
Hosť |
#8 Blanche2016-09-22 11:46Dakujem pekne za tento oznam .. priznam sa že som nič ineho ani nečakaka - v pripade tejto megaskorumpovanej vlady ktora vždy uprednostni zisk nad vsetkym ostatnym ... v Anglicku si prirodu a zelen chrania,maju na to zakony a taketo barbarstvo na ktorom sa zločinecky podiela tato vlada by končilo vazenim! Treba urobit všetko co sa bude dat a ja každy Vaš krok vzdy rada podporim! |
|
| |
|
Hosť |
#102016-09-23 06:33určite aj ja |
|
| |
|
Hosť |
#11 Re: Re:2016-09-23 07:21v tejto veci som oslovila pána Beblavého ...odpoved z jeho kancelárie prikladám:Dobry den, dakujeme za Vasu spravu. Zial, pan poslanec sa tejto problematike primarne nevenuje, a preto by sme Vas chceli odkazat na (sukromné dresy)... Oskar Dvořák
asistent poslanca NR SR M. Beblavého |
|
| |
|
Hosť |
#122016-09-23 11:33ako môžem pomôcť |
|
| |
|
Slimák |
#13 stop výrubom2016-09-23 11:34rád pomôžem |
|
| |
|
Hosť |
#142016-09-29 15:52strašné, arogancia moci, toto už nemá obdoby v tomto štáte. Aj v iných veciach a záležotostiach je mnoho problémov a neriešených záležitostí. Podporujem Vás. |
|
| |
|
Hosť |
#152016-10-03 16:00Ak nepovedie táto petícia k želanému výsledku týmto nabádam ochranárske združenia aby sa prihlasovali do konaní na výruby drevín v obciach Slovenska. Tam je tiež dobrá možnosť ovplyvniť proces povoľovania výrubov. |
|
| |
|
Hosť |
#162017-06-08 09:31Rada pomôžem...
|
|
| |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.