SPOLOČNÁ VÝZVA ZA MIER všetkým svetovým lídrom a nielen im
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií SPOLOČNÁ VÝZVA ZA MIER všetkým svetovým lídrom a nielen im.
|
Hosť |
#12015-03-18 18:43Autor mi hovori z duse .... |
|
| |
|
Hosť |
#22015-03-18 19:21pretoze mier je to najdolezitejsie v nasich zivotoch |
|
| |
|
Hosť |
#32015-03-18 19:55Chcem mier pre naše rodiny a pre všetkých ľudí dobrej vôle .K mieru nepotrebujeme NATO a zbrane. K mieru potrebujeme pochopenie a ochotu jeden k druhému. |
|
| |
|
človek milion Hosť |
#42015-03-19 06:25som za mier a odsudzujem agresívnu politiku nato na na uzemiach cudzích štátov |
|
| |
|
spolupráca |
#52015-03-19 06:34plne sa ztotožnujem s autorom petície |
|
| |
|
Hosť |
#62015-03-19 11:26chcem žiť v mieri |
|
| |
|
ja |
#72015-03-21 17:51Ano mier pre všetkých pretože veľa ľudí zomiera pre neschopnosť naších a nielen náších ale politikov z celeho sveta ktorí od dobroty nevedia čo robiť ! |
|
| |
|
CHARTA 2015 |
#8 CHARTA 20152015-03-21 20:21Staňte sa signátármi CHARTY 2015 - dáte mandát mierovým iniciatívam.... "Charty začínajú vznikať aj v susedných štátoch ....a pôjde to do celého sveta....
|
|
| |
|
Hosť |
#92015-04-19 06:02mier je protikladom vojny bez ktorej kapitalizmus nedokáže prežiť |
|
| |
|
Hosť |
#102015-05-06 19:30Podporujem názory uvedené v petícii a nie je mi ľahostajné, že na mocenské snahy USA a NATO majú doplatiť obyčajní ľudia. Politici, čo majú ľudí zastupovať len kývajú hlavami, ako im EÚ prikazuje a desí ma podoba Sarajeva, napadnutia Poľska, noci dlhých nožov s udalosťami na Ukrajine. Aj podoba s Hitlerovovou propagandou o stokrát opakovanej lži ve v našich médiách viac, ako viditeľná... Je načase vyjadriť svoj názor a netváriť sa, že nás sa to netýka... |
|
| |
|
Hosť |
#112015-05-06 20:06Súhlasím s výzvou, lebo to sa už nedá počúvať, tie klamstvá , prekrúcania a huckania pro amerických politikov, |
|
| |
|
Hosť |
#122015-05-10 12:34Chci, aby má vnoučata žila v míru a nezažila hrůzy války. |
|
| |
|
Hosť |
#132015-09-18 07:52Toto je vyjadrenie osobného presvedčenia človeka. Toto je sebauvedomenie si ľudskej podstaty a významu ľudského života. |
|
| |
|
Hosť |
#142015-09-19 17:50Súhlasím s výzvou. |
|
| |
|
Hosť |
#152015-09-19 19:49Verím vo víťazstvo zdravého (sedliackého) rozumu!!! |
|
| |
|
Hosť |
#162015-09-20 14:18Souhlasím s ní, protože chci, aby moji vnuci a jejich děti a všichni další členové rodiny žili alespoň v takových mírových podmínkách, jak žijeme od r. 1945 my. A toto přeji všem rodinám na celém světě, které si MÍRU váží. |
|
| |
|
Hosť |
#17 Kto ste?2016-02-28 23:05Preco sa autor peticie nepodpise svojim menom a napise len jeden z vas... to ema sil, ci skryva nieco. Ved na tom nie je nic zle. A este naco bolo tuto dalsiu novu peticiu, ked pred dvoma mesiacmi bola spustena peticia kt ma cca 1450 ppodpisov a tu jelen nico cz 100? To k comu dobre.? Ci..? Typcke Slovenske? Problem s jesitnostou? Najskor
|
|
| |
|
Hosť |
#182016-06-19 22:26Vies, autor, anonymny autor, preco to ludia nepodpisovali, aj ked chcu mier, lebo je to len opisana myslinka z peticie zo Zuberca z 6.9. a teda nieco ako ukradnuta myslienka, podstata rovnaka, len nehne sa to, lebo kradez ostane, en radz. Key uz konecne slovaci zacnu mat charakter? Ci to sa na Slovensku nrnosi? Preco sa autor nal problem podisat svojm menom? Typicky slovaci.. |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.