PROTI VÝRUBU STROMOV NA WATSONOVEJ ULICI V KOSICIACH
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PROTI VÝRUBU STROMOV NA WATSONOVEJ ULICI V KOSICIACH.
|
Hosť |
#12016-04-06 16:31Likvidujú sa trolejbusy, likvidujú sa stromy, čo nasleduje ? |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2016-04-07 10:17- Date of removal: 2016-04-07
- Dôvod odstránenia:
|
Ladislav Rovinský Hosť |
#32016-04-07 10:21Trasa plynovodu zasahuje do ochranného pásma stromov - stromy sú v ochrannom pásme plynovodu.
|
|
| |
|
Hosť |
#42016-04-07 14:07Dík.... |
|
| |
|
Hosť |
#52016-04-07 16:40"keď vyrúbete posledný strom,...,zistíte,že peniaze sa nedajú jesť" |
|
| |
|
Hosť |
#62016-04-07 18:24Prosba lesa Jsem dárcem tepla Tvého krbu za chladných nocí v zimě a dárcem příjemného chládku v žáru letního dne. Já jsem dal trámoví Tvému obydlí a desku Tvému stolu. Ze mne je lože, ve kterém spáváš i kleče Tvého rádla. Já jsem dal toporo Tvé sekeře a branku do Tvého plotu. Ze mne je dřevo Tvé kolébky i Tvé rakve. Já jsem tím, čím pro život je chléb a pro vázu květina. Vyslyš tedy prosbu mou, opatruj mne a chraň i pro věky budoucí. |
|
| |
|
Hosť |
#82016-04-07 21:28Co mozme chciet...na slovensku od patlamentu..po cely vychod je banda kokotov...niet sa comu cudovat |
|
| |
|
Hosť |
#92016-04-07 22:42Stromy treba chrániť, skrášlujú mesto, dávajú kyslík aj tieň v horúcich dňoch |
|
| |
|
Hosť |
#102016-04-08 04:58Lebo je mi proti srsti nelogický výrub stromov. V našom krásnom meste už nezostane pomaly nič zelené. |
|
| |
|
Hosť |
#112016-04-08 15:16-pre neničenie časti prírody -pre zdravé životné prostredie -pre zachovanie stromov v meste |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)
2016-04-09 11:20- Date of removal: 2016-04-10
- Dôvod odstránenia:
|
Hosť |
#132016-04-09 22:06bude to tam v lete "krasne" vypecene a do ocu nam bude viat jemny automobilovy poprasok... boze, niekedy sa mi uz rozum zastavuje nad tymito "inziniermi" |
|
| |
|
Hosť |
#142016-04-10 11:25chodievam tadiaľ veľmi často a v lete som rada ak sa môžem ukryť v tieni týchto krásnych stromov |
|
| |
|
Hosť |
#152016-04-10 11:29pretoze milujem stromy a chce sa mi plakat nad blbostou materialisticy zmyslajuceho sveta - aj stromy maju dusu |
|
| |
|
Hosť |
#162016-04-10 15:47Narodila som sa v Košiciach, milujem Košice a viem ako vyzerali niekedy!!! |
|
| |
|
Hosť |
#172016-04-11 04:08Som za to aby naša zelen a stromy ostali v našom meste. |
|
| |
|
Hosť |
#182016-04-11 05:26Lebo mi záleží na životnom prostredí v tomto meste a zastavení nekalej činnosti politikov a ich kamarátov developerov. |
|
| |
|
Hosť |
#192016-04-11 07:14Lebo mi záleží na životnom prostredí toho mesta . |
|
| |
|
Hosť |
#202016-04-14 05:43Živé stromy sa nerúbu... |
|
| |
|
Hosť |
#212016-04-16 17:50Som za záchranu zelene |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.
