Podpora na schválenie Vyhlášky MS SR-výkon súdneho rozhodnutia
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Podpora na schválenie Vyhlášky MS SR-výkon súdneho rozhodnutia.
|
Hosť |
#12016-06-16 12:42chranme nase pava ,nase rodiny , |
|
| |
|
Hosť |
#22016-06-16 19:44Určite to zdieľam nech vela ľudí podporí tento problem by boli dobre riešiť |
|
| |
|
Hosť |
#32016-06-16 20:08Podporujem svojm podpisom tuto dobrú vec |
|
| |
|
Hosť |
#42016-06-16 22:27Podpísala som petíciu preto,lebo sa ma bytostne dotýka mám v stále pred očami môjho vnúčika Marca Greguša,ktorý zažil 13.05.2016 drastické odobratie zo školy.Je smutné,že sa musíme zaoberať takýmito nezmyselnými výkonmi súdu a ešte k tomu na základe vykonštruovaných klamstiev. |
|
| |
|
Hosť |
#52016-06-16 23:19Pretoze deti maju pravo sa rozhodnut aj ked su male |
|
| |
|
Hosť |
#62016-06-16 23:44Aj dieta ma pravo na stastne detstvo moja dcera bola prisudena mne a ked chcela ist za ocom tak isla ked nie tak nesla |
|
| |
|
Jarka |
#72016-06-16 23:46Aj dieta ma pravo na stastne detstvo moja dcera bola prisudena mne a ked chcela ist za ocom tak isla ked nie tak nesla |
|
| |
|
Hosť |
#82016-06-17 05:39Pretože s tým súhlasím |
|
| |
|
Hosť |
#9 Anka2016-06-17 06:36Lebo deti sú dar od boha a nie vec, nemožme o nich rozhodovať bez ních !!!! Ak chceme aby si nás vážili, musíme im dávať úctu najprv my, nezabíjajme v ních lásku a dôveru v spravodlivosť a v prvom rade dôveru v najbližšiu osobu rodiča ktorý v tej chvíli nemôže nič len bezmocne plakať!!! Preto lebo som mama, preto lebo mojím poslaním je pomáhať tým čo to potrebujú!!!
|
|
| |
|
Hosť |
#10 Re:2016-06-17 06:38Presne tak, dieťa vie čo chce a ako to cíti... No na to aby to rodič akceptoval potrebuje byť najprv ,, rodičom,, a nie zrúdou čo dopraje vlastnému dieťaťu utrpenie len pre svoju ješitnosť . |
|
| |
|
Hosť |
#112016-06-17 11:22Tento vážny problém mal byť už dávno vyriešený, a nie že od 89teho ešte len teraz hľadajú kompetentný spôsoby ako to vôbec vyriešiť.
|
|
| |
|
Hosť |
#12 Re:2016-06-17 12:18Je to ťažké, bolo málo podnetov, rodičia sa boja protiviť a čušali. Ak má byť zmena a má byť v prospech detí musí prísť podnet priamo od obetí !!! Asi tak , verte viem o čom Vám tu píšem. |
|
| |
|
Hosť |
#132016-06-17 15:12Pre podporu ako je Ľudia Mlynska a na ochranu všetkých detí Slovenských rodičov |
|
| |
|
Hosť |
#142016-06-17 16:38Roky bojujem proti nepravostiach na deťoch a nekonanie kompetentných, soc.kurately, súdnictvo, polícia... |
|
| |
|
Hosť |
#152016-06-20 09:15Slušnosť a úcta by mala byť podmienkou pre spolužitie aj výchovu detí. Ak by sme žili takto, nebolo by čo riešiť. Zdá sa, že na tom mnohým nezáleží. Preto treba zákon, aby sme si uvedomili, aké je to dôležité. |
|
| |
|
Hosť |
#162016-06-27 15:59Lebo ma poprosili a mam rad pomahat :) |
|
| |
|
Hosť |
#172016-06-28 09:50dufam ze konecne niekto bude brat ohlad na deti !!! deti su ludske bytosti nie veci nie zemiaky ! |
|
| |
|
Hosť |
#182016-07-04 12:20Deti presne vedia co cítia a s kým chcu alebo nechcú byt.. |
|
| |
|
Hosť |
#192016-07-04 19:08paci sa mi to |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.