Otvorený list ministrovi zdravotníctva SR
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list ministrovi zdravotníctva SR.
|
Štefan Goron - tienový poslanec NR SR. |
#12015-11-03 16:35 |
|
| |
|
Hosť |
#22015-11-03 21:38Pretože môj prasynovec ma toto ochorenie |
|
| |
|
Hosť |
#32015-11-04 19:44Tiez mame doma diabeticku a viem o com to je....... |
|
| |
|
Hosť |
#42015-11-04 21:01Aspon trochu ulahcit zivot detom s diabetom a tiez ich rodicom. |
|
| |
|
Hosť |
#52015-11-05 06:07Aj ja som mamou dcérky a diabetom, bojujeme uz vyše troch rokov a aj my sa potýkame s problémami.... pomohlo by aj navýšenie počtu prúžkov na meranie glykémie bez doplatku.... Je to len zlomok toho čo by bolo treba ale aj to je niečo...... |
|
| |
|
Hosť |
#62015-11-05 16:26Aj moja dcéra (9r.) má DM 1,takže týka sa to aj nás. |
|
| |
|
Hosť |
#72015-11-05 19:47Som tiez matkou. Moja dcera mala 8 ked u nej diagnostizovali dm1. teraz ma 16 a boli dlhe mesiace ked jej islo o zivot kvoli hypoglykemii. Asi nemusim o tom pisat co stoja plus pruzky do glukometra aby glykemu mali pod vacsou kontrolou,a o pumpe uz ani nepisem.Podla mna tie pomocky by mohli byt aj zadarmo ved tie deti a aj dospeli ich potrebuju ved im ide o zivot a nie iba z mody pouzivaju. |
|
| |
|
Hosť |
#82015-11-05 20:17Dúfam, že táto petícia bude mať úspešný koniec. Som matkou 12 ročného syna s DM1. Je to každodenný boj a ak syn nemá senzor, je to boj so zaviazanými očami. So senzorom je tento ťažký život jednoduchší a glykémie pod dohľadom. Urobme niečo pre naše deti, ktoré si svoju chorobu nevybrali, ale môžu aj za pomoci senzorov ovplyvniť jej priebeh. |
|
| |
|
Hosť |
#92015-11-06 17:35Tuto peticiu som podpisala preto,ze je to velmi velmi dolezite pre nasim diabetikov,pre to ze som zdravotna sestra a hlavne babka dvoch maloletych diabetikov. |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.