Petícia za odobratie titulu BFHI Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za odobratie titulu BFHI Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline.
|
Hosť |
#12015-06-02 09:51Pretoze nieje vsetko zlato co sa blysti! A v tomto pripade to plati dobodky. |
|
| |
|
Hosť |
#2 Re:2015-06-02 10:37To by tento titul museli odobrat vsetkym nemocniciam, pretoze ani ostatne to nesplnaju. Zilina nie je ziadna vynimka. |
|
| |
|
Hosť |
#32015-06-02 11:22pretoze situacia v porodniciach na slovensku je zastarala, nerespektujuca potreby matiek a deti a ignorujuca najnovsie poznatky o porodoch. |
|
| |
|
Hosť |
#4 Re:2015-06-02 13:59Podpíšem každú takúto petíciu. Už je konečne na čase, aby sa tu niečo zmenilo.
|
|
| |
|
Hosť |
#5 Re: Re:2015-06-02 17:09možno je načase aby sa začalo odoberať všetkým nemocniciam. načo ten titul majú, ked sa ani nesnazia zakryvat ze porusuju to, k comu ich zavazuje. |
|
| |
|
Hosť |
#62015-06-02 19:46hrubý, neprofesionálny prístup, krik a urážky počas môjho pôrodu, neprimerané postupy, okamžité odobratie dieťaťa po pôrode a následné urážky a výsmech... |
|
| |
|
sunar |
#7 Re: Re:2015-06-03 05:07zmenit si mozes akurat tak slovensku klavesnicu na anglicku moja |
|
| |
|
Hosť |
#82015-06-03 08:58Pretoze mi zalezi na tom aby zeny pri porode netrpeli babatka tiez. A baby friendly porodnica musi dodrziavat zakladne principy este zretelnejsie ako kazda ina....aj ked si myslim zeci ma titul alebo nema, zakladne prava rodica, zeny a dietata nesmu byt opomenute v ziadnej institucii... |
|
| |
|
Hosť |
#92015-06-03 12:18spolu za dobrú vec |
|
| |
|
michaela |
#102015-06-04 12:34Veľmi tejto petícii držím palce pretože je (bohužiaľ) naozaj odpodstatnená.. Verím, že pomôže zmeniť pomery v Žilinskej pôrodnici a jedného dňa tam budú prichádzať na svet deti dôstojne, citlivo a najmä moderne (čo je už dnes nie len o vybavení ale aj o prístupe..) |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-06-04 19:51- Date of removal: 2015-06-04
- Dôvod odstránenia:
|
Hosť |
#122015-06-05 22:23DESrespektujuce zaobchadzanie voci matke a dietati. Neludske, hrube. Komunikacia ziadna. Dodrzanie dohodnutych postupov podla porodneho planu ziadne. Setry neochotne, nervozne, otrasne. Zvbytocne operativne lekarske zakroky, ktore su viac pausalne nez individualne nutne voci konkretnej pacientke. nikdy viac zilina. |
|
| |
|
Hosť |
#132015-06-08 22:29BFHI titul je na slovensku len fraska vacsina nemocnic absolutne nedodrziava zasady BFHI. Mam pocit ze ani samotni zastupcovia Unicefu na slovensku, ktori maju autoritu udelovat tento titul nepoznaju zasady BFHI a ignoruju vececke a medicinske poznatky o vyzname kontaktu koza na kozu a ani zakladne zasady podpory dojcenia, ked niektorym nemocniciam udelia tento titul. |
|
| |
|
Hosť |
#142015-07-06 05:49Zla skusenost s porodom. Tlacenie na rebra, 3m som nemohla lezat na tej strane. Neprilozenie dietata po pôrode, ved je unaveny.... kricali na mna pri siti, ze som histericka...nastrihnuta, dotrhana tym ich tlacenim von. Nepomohli s kojenim az na jednu ochotnu 4.den. nutili syna aby vypil davku mlieka, aj ked nechcel. Nesetrne zaobchádzanie s jeho hlavickou a mojimi prsiami. Silne stlacanie az mi modriny narobila jedna necitliva sestra. Len ma uvrhli do poporodnej depresie :-( najhorsie 4 dni... |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.