Ochrana slovenských lesov
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Ochrana slovenských lesov.
|
. |
#12016-10-16 20:48 |
|
| |
|
Hosť |
#22016-10-17 10:50Okrem iných aj cirkev získala lesy v reštitúcií a teraz len ťažia a obnova žiadna. |
|
| |
|
Hosť |
#32016-10-17 12:38Lebo chodím do lesa a vidím ako ho je stále menej a menej. |
|
| |
|
Hosť |
#42016-10-17 19:18Lebo sa s textom stotožňujem. |
|
| |
|
Hosť |
#52016-10-17 20:04Aby nam aj nejake lesy aj ostali.teraz byvam na zahori a tazia tu vo velkom a vyzera to biedne...uprimne povedane |
|
| |
|
Hosť |
#62016-10-18 05:29Ked si nebudeme chránit naše lesi tak zachvilku naše deti nebudu mať co ukázat dalsej generacii. |
|
| |
|
hosť |
#72016-10-19 16:13Lesy sú pľúca. Čím je menej stromov, tým zostáva viac CO2 v ovzduší, čo zväčšuje skleníkový efekt = skracujeme si pobyt na zemi a čochvíľu Zem zničíme. To chamtivci nechápu, alebo si myslia, že si za tie peniaze kúpia kúsok zeme na Mesiaci alebo Marse? A tam čo budú potom rabovať a čo dýchať? |
|
| |
|
Vladimír Holečka |
#82016-10-20 09:12Myslím si, že by sme sa mali správať ku všetkému živému s nesmiernou úctou a porozumením. |
|
| |
|
Hosť |
#92016-11-05 10:22Lebo tomu rozumiem! |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.