Petícia za lepšiu MHD v Šali
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za lepšiu MHD v Šali.
|
Hosť |
#12015-12-08 05:52pretoze tiez vyuzivam MHD sala -veca |
|
| |
|
Hosť |
#22015-12-08 08:27Ľudia v Šali majú právo na kvalitnejšie riešenie mestskej hromadnej dopravy v Šali. |
|
| |
|
Hosť |
#32015-12-08 11:14MHD využívam aj s deťmi. |
|
| |
|
Hosť |
#42015-12-08 13:31Pravideľne využívam MHD a popoludňajšie spoje nie sú vyriešené najlepšie. Taktiež posledný spoj by mohol byť aj v neskorších hodinách. |
|
| |
|
Hosť |
#52015-12-08 19:55Celková nespokojnosť s MHD -otrasné, staré, špinavé autobusy, rozbúrané zastávky, hlavne na sídlisku vo Veči, aspoň ráno,keď idú deti do školy,tak by sa mohol dať kapacitne väčší autobus, malá frekvencia jázd... |
|
| |
|
Hosť |
#62015-12-09 12:44V Nitre - príklad - MHD chodí každých 20 minút. Ľudia vedia, že o 20 minút ide ďalší. Šaľa je od toho ďaleko. Určitá zmena by bola vítaná. Ľudia by neboli časovo obmedzené. |
|
| |
|
Hosť |
#72015-12-09 21:59Chýbajú mi minibusy . |
|
| |
|
Hosť |
#82015-12-11 06:06Lebo zalezi mi na ludoch z mojho rodneho mesta,ktore dost casto navstevujem pretoze tu mam otca. |
|
| |
|
Hosť |
#92015-12-12 15:23Chcem lepšiu prepravu domov |
|
| |
|
Hosť |
#102015-12-12 17:24Cestujem autobusom do prace každý deň.okrem toho že sú vozidlá špinavé,sú aj v dezolátnom stave.Vzhľadom na výšku ceny cestového by neškodilo aj skultúrniť cestovanie. |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-12-13 09:50- Date of removal: 2015-12-13
- Dôvod odstránenia:
|
Hosť |
#12 Monika2015-12-13 10:10Rada by som, keby sa pridali spoje ku nemocnici, hlavne doobeda. V meste žije dosť starších občanov, ktorým by to ulahčilo chodenie po lekároch. Už to je dosť zlé, že sú roztrúsený. Dakujem
|
|
| |
|
Hosť |
#132015-12-16 17:42pretože MHD v Šali má dlhé intervaly nie je zosúladená s odchodmi a príchodmi vlakov, mala by slúžiť cestujúcim, ktorí odchádzajú a prichádzajú za prácou |
|
| |
|
Hosť |
#142015-12-17 11:00Bolo by treba obnoviť aj pravidelné železničné spojenie medzi Šalou a Nededom. |
|
| |
|
Hosť |
#152015-12-18 14:40Preto lebo MHD v Šali je to pod úrovňou! Nefunguje je to hanba ako sa riešia takúto problematiku naši poslanci. Zastávky MHD sú zastaralé, nevhodné a špinavé! Doporučujem zodpovedným pracovníkom navštíviť okolité obce a zobrať od nich vzor na riešenie. |
|
| |
|
Hosť |
#162015-12-19 14:17Bola by som za keby dochádzali autobusy do Diakoviec a späť v normálnych intervaloch,hlavne cez letné prázdniny.Nemám auto a s deťmi by sme radi chodili na kúpalisko a nie k smradľavému Váhu. |
|
| |
|
Hosť |
#172015-12-26 17:35Treba: sulad mhd s vlakovou dopravou, dopludnia vsetky spoje z Vece k nemocnici, obnovu/rekonstrukciu zastavok mhd, permanentnu starostlivost o ich vzhlad a info o cestovnom poriadku, ochranu cakajucich pred nepriaznivym pocasim, ... |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.