Petícia za vystúpenie Slovenska z NATO

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za vystúpenie Slovenska z NATO.


Hosť

#251

2016-04-27 20:32

Lebo vidim NATO ako agresivny spolok.

Hosť

#252

2016-04-28 08:09

Bolo by dobre ziskavat podpisy aj od takych ludi, co nemaju pristup k internetu

Hosť

#253

2016-04-28 13:08

Ide mi o budúcnosť mojej rodiny a vzhľadom na agresorské správanie tohto zoskupenia, ako i o podozrenie, že sa chystá okupácia touto armádou, neželám si, aby sme sa odovzdali bez boja.. kam vstúpilo nato, tam zavládol chaos a bordel, ako i smrť a nešťastie.. tomuto chcem zabrániť..

Hosť

#254

2016-04-28 13:18

Pre budúcnosť mojich detí a vnukov. Z úcty k mojim starým rodičom a ich predkom, ktorí zomierali v boji za našu krajinu.
Už nepotrebujeme na našom území cudzie vojská.
Nepotrebujeme byť v spolku, ktorý pácha agresiu všade po svete.

Hosť

#255

2016-04-28 14:14

Lebo NATO nas neochrani.

Hosť

#256

2016-04-28 15:46

Ja som nikomu nedal svoj hlas za vstúpenie do aliancie NATO, a preto som to aj podpísal na jej vystúpenie. Rozhodli o nás a bez nás. Pýtam sa akým právom?.

Hosť

#257

2016-04-28 19:46

NATO je útočná organizácia a neustále na čele s USA zvyšuje vo svete napätie - vyvoláva vojnu a ja som proti vojne , som za spolužitie národov bez zasahovania do ich vnútorných záležitostí. Pri vstupe do NATO sa nás nikto nepýtal či súhlasíme , preto nesúhlasím s členstvom v NATO.

 


Hosť

#258

2016-04-29 05:15

Nebudem podporovať agresorov pre plnenie si vlastných záujmov na úkor nevinných ľudí.

Hosť

#259

2016-04-29 08:31

Mali sme tu kozákov a otrokárov,hubiteľov domorodého obyvateľstva tu nepotrebujeme.

Hosť

#260

2016-04-29 16:48

Pretoze nechcem, aby sa Slovensko podielalo na vyprovokovanej vojne proti Rusku.

Hosť

#261

2016-04-30 06:34

Nepodporujem zverstva co robi teroristicka organizacia NATO a ani samotny stat USA.(vravia o sebe ze su demokraticky stat a pritom sami vyhladili povodnych obyvatelov ameriky + rozputavaju vsade na svete nepokoje a stavaju si zakladne )

Hosť

#262

2016-04-30 20:59

Lebo súhlasím s dôvodmi a názorom o NATO.

Hosť

#263

2016-05-01 10:18

Neutralita je jedinou zárukou, aby sme neboli v područí jednej,alebo druhej strany.

Hosť

#264

2016-05-01 12:32

Ja som sa do NATO netlačil a preto chcem aby sme s tadiaľ vystúpili.

Hosť

#265

2016-05-05 11:44

Ani neviem ako mam zacat.Co vlastne mam napisat lebo je toho tolko co by som chcel povedat,napisat vlastne vyjadrit svoj pocit k tejto organizacii ktora neustale narusuje pokoj,zivot ,zdravie a co je hlavne existenciu ludi na tejto planete ano je to tak nieje to vobec prilis lebo ked si zobereme kolo vojen viedli pod niekym ako je SS tak to urcite nieje malo kolko zlocinov sa spachalo na ludi tak to je len dokaz ze tato organizacia by mala byt hned zrusena apostavena pred OSN !!! Teroristicka organizacia nic viac ...za mreze vsetci do jedneho hlavne za bombardovanie Juhoslavii atd... Bol to zlocin na ktory sa nikdy nezabudne !SOM ZA VYSTUP HNED !!!

Hosť

#266

2016-05-12 18:21

N EOFAŠISTICKÁ A MERICKÁ T ERORISTICKÁ O RGANIZÁCIA

Hosť

#267

2016-06-06 07:23

Konecne ze niekto s tym zacal

Hosť

#268

2016-06-07 07:20

Preto, že nie sme slepí čo sa v EU proti Rusku deje od kedy sme vstúpili do NATO. Aj do nato sme boli dotlačený a to tak, že pri vstupe do EU nám doložili aj podmienku vstupu do NATO. Bohovská demokracia. Nech sa najskôr západné koloniálne krajiny a USA ospravedlnia za všetky stratené životy, ktoré v zázračnej formulke - demokracia, dobíjali Vietnam, (dodnes nám nie je jasné čo tam robili a prečo tam zhodili viac bômb ako za II. Sv. vojny ), cez Irak, Irán, Libiu, Juhosláviu a mnoho ďalších juhoamerických a afrických štátov až do dnes napadli a vyvraždili milióny ľudí. Kto im dovoľuje v cudzom štáte financovať rôzne mimovladky a takto rozvracať a rozbíjať Slovanov v strednej a východnej europe. Už aj deti vedia, že tam kde je nerastné bohatstvo, ropa, tak tam nie je demokracia a treba ju urýchlene zaviesť. Poznáme ich metódy, najskôr zabrať a sprivatizovať všetke masmédia a potom masírovať národu mozgy až do kedy ich nerozložia na menšie celky s ktorými sa za spolupráce zapredaných politikou lepšie manipuluje. Dobrým príkladom sú aj naše masmédia, keď takýto odborník ako je napr. p. Fischer, Duleba, Šebej a im podobný, lebo kto trošku sleduje čo sa napríklad udialo na ukrajine, kto strieľal na ľudí z ostreľovaček (dnes už pravda vyšla na svet ), tam je demokrácia v poriadku. Len čím bližšie sa dostať Slovanom Rusom na hranicu z každej strany - od Baltiku, Čierneho mora, Gruzinska a nakoniec z ukrajiny. Prečo naša verejnoprávna TV neprizve k vyšie uvedeným tzv. pánom aj napr. P. Eduarda Chmelára ?, aby relácia bola aspoň trošku vyvážená. Naše prístupové rokovania pri vstupe do NATO boli veľmi bolestivé aj s demaršami, ale ukrajina je zázračne podporovaná a rusko je obrovský agresor, lebo si nenechal svoj národ na Kríme upáliť ukrajinskými banderovcami, ako sa to stalo v Odese. Prečo naša TV neukáže dokument z Odesy, ktorý bežne nájdeme na You Tube. Ale nezákonný vstup do bývalej Juhoslávie s tichým súhlasom OSN je v najlepšom poriadku. Je dobré, že takáto petícia beží naprieč celej SR, lebo bežný občan sa nemá kde vyjadriť, jeho názor nezaujíma ani vládu ani našich moderátorov ani verejnoprávnu televíziu platenú z rozpočtu aj toho najchudobnejšieho občana. Bolo by dobre, aby národ už konečne sa postavil proti takýmto praktikám - o nás bez nás.

Hosť

#270

2016-06-26 14:44

Celé NATO je obyčajné výpalnictvo ktoré vymisleli američania

Hosť

#271

2016-06-28 22:48

Chcem aby Slovensko vystúpilo z NATO. Jeho záujmy sa nás vobec netýkaju

Hosť

#272

2016-07-01 14:23

Nato je zločinecká a teroristická organizácia..čím skôr vystúpime tým lepšie

Hosť

#273

2016-07-12 06:57

Lebo NATO je vražedný nástroj moci pomätencov USA a EU a Slováci nikdy nikoho nenapadli ani neohrozili a určite nie našich slovanských bratov /Rusov, Srbov ../. Hanbím sa za našich predajných politikov, na čele s tzv. prezidentom SR, ktorý tú agresívnu mašinériu podporuje!!!

Hosť

#274

2016-07-15 19:28

Vodcom NATO sú USA, ktoré od konca 2. svetovej vojny okupujú Nemecko (ale aj iné krajiny v Ázii). Vojská USA za asistencie niektorých členských štátov NATO destabilizovali región blízkeho Východu a severnej Afriky. Žiaľ vo viacerých oblastiach tejto nadnárodnej hydry plniacej objednávky zbrojárenských firiem asistuje aj Slovenská republika. Preto je načase z tejto krvavej organizácie čo najskôr vystúpiť.

Hosť

#275

2016-08-09 17:16

NATO od jeho vzniku je útočný pakt.