Spaľovňa Skalica

Spaľovňa Skalica / Oznamy / Ďaľšie informácie k spaľovni / Komentáre


Hosť

#1

2014-05-03 21:13

Ja by som ju schválil na golfovom ihrisku.

Hosť

#2

2014-05-04 16:54

Primátor Chovanec je najväčšie zlo pre mesto Skalica, vidí len svoj vlastný prospech. To, že ničí obyvateľom Skalice ich životné prostredie, to ho nezaujíma a hlavne mu prekáža psí útulok, čo sa tam nachádza, čo by im mal radšej pomôcť, tak ich chce zničiť.

Anonymous

#3

2014-05-07 18:38

Vážení signatári,

aj vďaka tejto petícii rozhodlo dnešné zastupiteľstvo v Skalici, že nesúhlasí so spaľovňou. Je to síce len jedno zo stanovísk ale určite dôležité.

Ďakujem za Vašu podporu,
Miroslav Horňák.

Hosť

#4

2014-05-07 19:34

tiež sa z toho teším, ale problém , čo so starými pneumatikami sa týmto nevyriešil
vr

#5 spalovňa

2014-05-07 19:35

tiež sa z toho teším, ale problém , čo so starými pneumatikami sa týmto bohužial nevyriešil

Hosť

#6 Petícia

2014-05-07 20:09

Všimli ste si, že pod touto petíciou je oveľa viac ľudí, ktorí súhlasia so sverejnením svojho mena ako u predchádzajúcej petície /lesy/? To je super, že ľudia si začínajú uvedomovať, že o problémoch treba hovoriť a nebáť sa ozvať, hoci aj len takto. Mlčať nie je vždy zlato.

Hosť

#7

2014-05-07 20:19

nedovolme v nasom meste spalovnu,ohrozuje nielen nas,ale i nasich potomkov...nesuhlasim so spalovnou v nasom meste
obyvateľka

#8

2014-05-08 10:29

To je od primátora podraz na všetkých obyvateľoch Skalice, ich zdravie a čistota okolia Skalice jeho vôbec nezaujímajú. Asi hospodárenie radnice nie je "kóšer", keď sa k takémuto podvodu uchyľuje. Obyvatelia nech pokapú ako muchy, tak ako ľudia zomierajú v Novej Bani,Novákoch, Šali,atď.... Arogancia, svojvôľa, velikášstvo a po mne potopa... veď čo sa mne môže stať, lebo ja som samozrejme nepostihnuteľný, mám moc, peniaze, teda aj pravdu!!!
Skaličania nedovoľme aby niekto rozhodoval o nás, bez nás a spomeňme si na to pri voľbách!
Stop spaľovni!

Hosť

#9 Re:

2014-05-09 07:05

#8: obyvateľka -

Krásne napísané a dodala by som "STOP NADČLOVEKOVI"!!!!