►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄ / Oznamy / TU NEMôŽETE CHÝBAŤ, PRIDAJTE SA / Komentáre


Hosť

#1

2014-04-06 16:38

Predávať půdu do zahraničia je zločin proti štátu a zaslúži si hrdelný trest. Je pochopiteľné postihnutie celej rodiny, pretože súhlasila.

Hosť

#2

2014-04-06 17:29

Podpisal som tuto peticiu.Ale stve ma to,ze dojde zasrany zapadiar,chce postavit obchod,a da sa mu kus zelenej luky!!!!§.Je to podla Vas normalne?,???Vozia nam tu odopad ako pre prasata!!!!Kde komu lezeme do pr...e!Nasi prarodicia sa musia v hroboch otacat,jakych maju chlupych potomkov!!!

Hosť

#3

2014-04-06 18:31

Ked tak maximálne PRENAJAT za presne určených podmienok, lebo iba idiot si predá zem pod nohami !!!

Hosť

#4

2014-04-06 18:55

Helena Michlíková
Jakr

#5 Re:

2014-04-06 20:09

#1: -

Suhlasim,ze je to zlocin a mali by sa  trestat tito zlocinci najvyssim trestom.....


Hosť

#6

2014-04-06 23:37

Pôda by mala byť národné dedičstvo!

Hosť

#7

2014-04-07 04:31

som v plnej miere za zackovonie nasej pody nam ktora nam patri vsetkym

Hosť

#8

2014-04-07 04:33

ano suhlasim

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-04-07 06:16



Hosť

#10

2014-04-07 06:22

Slováci,akí sme hlúpi,radšej predajú svoju zem cudzincovi akoby mali nechať svojim a tak Slovák bude robiť na cudzinca ,ved to je na posmech ,

Hosť

#11

2014-04-07 08:43

som živnostník SHR a viem čo toto pre nás bude znamenať strata možnosti prenájmu lebo konkurencii zo zahraničia nemôžeme konkurovať oni majú podporu svojich vlád ako Dáni či Holandania a mi nič.cena pôdy závratne stupne ale my nič nebudeme môcť kúpit lebo na to jednoducho nebudeme mat. predaj otcovizne cudzincom ? nemá logiku strata zeme pod nohami.Na druhu stranu čo im bráni zaregistrovat sa ako sro na slovensku a kupuju aj tak. teda sa sem cudzí obyčajný človek nedostane lebo nemá sro


Hosť

#12

2014-04-07 08:51

Deťom chcem ukázať SLOVENSKU pôdu

Hosť

#13

2014-04-07 09:05

Je dôležité, aby sa pôda nepredávala cudzincom. Rovnako za dôležité považujem aj to, aby ľudia neboli okolnosťami nútení tú pôdu predávať. Aj mňa okolnosti doviedli, že som predala svoj podiel za smiešnu sumu. Nenašla som iné riešenie zo svojej situácie.
Treba oživiť poľnohospodárstvo, aby ľudia sa uživili pôdou.
Je to smutné, že na tej najkvalitnejšej, úrodnej zemi sa nepestuje obylie, ale sa preháňajú autá, motorky (Slovakia Ring).

Hosť

#14

2014-04-07 10:05

je to naše dedictvo a nemalo by sa nič rozpredavat a hadam sa ani nebude.....maximalne tak prenajat a tot fsjo....

Hosť

#15

2014-04-07 10:06

Predaj pody a vodnych zdrojov cudzincom je najvacsi kriminalny zlocin nasich skorumpovanych politikov a tento narod ide dalej so sklonenou hlavou ako stado....hanbim sa, ze som slovak aj ked milujem nasu zem. Nase deti sa budu za nas hanbit.....

Hosť

#16

2014-04-07 15:54

Múdry je ten čo sa poučí s chýb našich predkov z minulosti aby predišiel následkom nesprávnych krokov v budúcnosti ... Ten čo dobre nepozná krutú minulosť , nezaslúži si lepšiu budúcnosť !Vždy to bolo tak a aj vždycky bude , že jeden len na úkor druhého sa môže lepšie mať . Šlo by to však jednoducho aj inak , no to by sme museli viac ako človek byť ... Víťazstvo nie je vojna ale spolupráca !

Hosť

#17

2014-04-08 06:44

Zastavme ich i za cenu občianskej neposlušnosti. Teraz nám rozpredajú oligarchom našu pôdu, potom vodu, vzduch a nakoniec i našu slobodu. Staneme sa len ich poslušnými otrokmi. Je to premyslený plán svetových globarizátorov, ktorým poslušne slúžia naši politici a ich bábkové vlády na čele s tzv. EÚ.
S poz

Hosť

#18

2014-04-08 07:58

Samozrejme že by ma Veľmi mrzelo ak by nám našu Slovenskú pôdu skúpili zahraničný investori a podobný ľudia.Je to predsa naša dedovizeň a tú si nesmieme v žiadnom prípade predať!
Preto podporujem každú aktivitu ktorá zabráni tomuto konaniu!

Hosť

#19

2014-04-08 08:12

Milí priatelia,
je to vážna situácia a preto ju musíme všemožne zastaviť i za cenu občianskej neposlušnosti. Naši politici / bábková vláda / nás chcú celkom rozpredať nenásytným oligarchom. Teraz pôdu, potom vodu, vzduch a nakoniec i našu slobodu a suverenitu. Je to premyslený a ohavný plán svetových mocipánov / globalistov /, ktorí za asistencie poslancov EÚ chcú ovládnuť celý svet. naši úbohí slovenskí politici im tomu napomáhajú. Takúto tzv. EÚ si ja osobne neprajem. Ak sa tomu budeme nečinne prizerať, bude to tragédia a genocída spáchaná na národe. Chcú z nás mať svetoví mocipáni len poslušných sluhov a otrokov.
Spamätajme sa !!!!
S pozdravom Štefan z Nitry

Hosť

#20

2014-04-08 10:50

http://themagicwireless.com/index.php?spon=189
You are invited to join the club.
wntc@aol.com

#22 I will make income with this plan

2014-04-08 10:53

http://themagicwireless.com/index.php?spon=240
Unlimited mobile phone with voice data and text only 29.99 per month, earn income by referral, 20 people you get paid and your monthly paln also free

Hosť

#23

2014-04-08 10:55

Robo

#24

2014-04-08 12:32

Zaujímalo by ma, koľko ľudí už túto petíciu podpísalo. Ak je nás dosť, treba dohodnúť termín a ísť do ulíc. Veď ide o naše bytie. Tiež treba povedať na rovinu, že to bola Dzurindova pravicová vláda, ktorá takúto vlastizradnú podmienku pre vstup do EÚ "dohodla". Mali by za to niesť zodpovednosť. Teraz je už problém tú dohodu zrušiť, Ficova vláda sa aspoň snaží predaj pôdy cudzincom sťažiť. Ale aby ho zakázala (napr. ústavným zákonom), musí to vyjsť aj zdola,aj oni musia mať možnosť odvolať sa na "hlas ľudu". A preto treba ísť do ulíc a donútiť aj KDH, ktoré sa tiež podpísalo pod tú vlastizradu, aby teraz napravili, čo spáchali a pokúsili sa so Smerom vydať ústavný zákon, ktorý by zakazoval predaj pôdy cudzincom. Tak ako to urobil Putin - v Rusku sa nesmie predávať pôda 200 km od hraníc. Nám by to stačilo pokryť celé Slovensko :-)

Hosť

#25

2014-04-08 21:43

ahoj,moc sa tu nevyznám,teda v počítači,,ale dúfam že už som sa zaregistroval,,teda dúfam,,a čo robíte,je fajn,,konečne niekto,,,