► PETÍCIA proti mareniu kontrolných činností v meste Prešov ◄


Hosť

#26

2014-03-15 17:42

Stary bolsevik, dnes smerak, pre mladsieho smeraka- papalasa.., on ako kontrolor porusil zakon, a zakon plati aj pre neho...
Petičný výbor

#27 Re:

2014-03-15 20:28

#26: - Ďakujeme za názor. Vyzerá to tak, že potrebujete viac informácii ohľadom celej kauzy marenia kontrolných činností v meste Prešov. Je evidentné, že kontrolór bol radnicou odvolaný z dôvodu rozsiahlejšieho plánu, ktorý spraví s mestským rozpočtom nevedno čo, no je isté, že to nebude v prospech občanov. A presne to je to jediné, o čo v tejto petícii ide. O verejný záujem v prospech občanov.

 


Hosť

#28

2014-03-16 15:00

Bez komentara...

Hosť

#29 Re: Re:

2014-03-16 19:52

#25: Petičný výbor - Re:

Toto by si nemal beztrestne nikto dovoliť. Ale PH je právnik a asi vie, že sa zo všetkého vyseká. A kde použije peniaze? Na ceste ma ďalšie dieťa, pravdepodobne si ich užije niekoľko ľahších dám zbalených pánom primátorom v niektorom bare, alebo priamo na FB a zopár ich už aj na úrade. Kollár sa naňho nechytá.

Petičný výbor

#30 Re: Re: Re:

2014-03-16 20:46

#29: - Re: Re: Každým dňom nám prichádza viac a viac podobných názorov. Zdá sa, že mnoho ľudí nie je s praktikami prešovského primátora spokojných. Verme, že touto petíciou sa nám spoločne podarí dosiahnuť spravodlivosť a pochybné praktiky vedenia mesta sa aspoň na istý čas zastavia. Isté ale je, že sa už nebudeme len nečinne prizerať. Ďakujeme Vám za podporu.

 


Hosť

#31 Re: Re: Re: Re:

2014-03-17 00:05

#30: Petičný výbor - Re: Re: Re:

súhlasím a zdieľam tento názor aj osobne - je nás oveľa viac ako len HKM čo sme vďaka zlým rozhodnutiam primátora prišli nelegálne o prácu :-( ... ale život ide ďalej no netreba sa vzdávať boja proti korupcii a hladania pravdy ak nie pre nás tak pre naše deti


Hosť

#32

2014-03-17 11:20

P.Ernst, ktory pre korupciu musel odist z Humenneho aj z VUC aj Socialnej poistovne .., mesto ma auditorov, odd kolntroly aj NKU ...A Ernst chce kandidovat za primatora ... Porusil zakon..., su 3 nezavisle pravne analyzy..., ci pre neho neplati? Tak nevravte, že vám ide o obcanov...

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-03-17 12:32


Petičný výbor

#34 Re:

2014-03-17 12:33

#32: -

Pán XY to čo píšete je iba účelová spŕška nezmyslov! Podobných komentárov ako Vy nám stúpenci pána primátora posielajú každý deň niekoľko. Je smutné že pri činnostiach, ktoré vykonáva on sám sa snaží podkopať autoritu aj človeka, ktorý mu stál v ceste a zákon pritom neporušil. K "NEZÁVISLÝM" právnym analýzam sa radšej vyjadrovať nebudeme, keďže OKRESNÝ SÚD vydal predbežné opatrenie a má za to, že predložené listinné dôkazy PREUKÁZALI, že pán kontrolór sa riadne vzdal funkcií, ktoré by mohli ovplyvniť jeho výkon vo funkcii hlavného kontrolóra mesta Prešov. Pri tejto petícii ide o verejný záujem občanov a jej cieľom je zabrániť ďalšiemu rozkrádaniu Prešovského mestského rozpočtu (milióny Eur), alebo je to tak, že Vy sám máte záujem na rozkrádaní mestského rozpočtu Prešova???

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2014-03-17 13:55



Hosť

#36

2014-03-17 15:19

Marna bola vasa snaha... Dnes bola mestskou radou schvalena nova volba...

Nespokojny Prešovčan

#37 Re: Re: Haďari

2014-03-17 16:41

#21: Petičný výbor - Re: Haďari

Rád by som odovzdal podpis osobne keby bolo treba. Nie len takouto elektronickou formou.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-03-17 16:53


Petičný výbor

#39 Re:

2014-03-17 17:06

#36: - Pevne veríme, že poslanci budú rešpektovať vôľu občanov aj keby sa nemala zhodovať s vôľou primátora. Je však smutné, že samotný primátor sa stavia do boja proti vlastným občanom.

 

Petičný výbor

#40 Re: Re: Re: Haďari

2014-03-17 17:23

#37: Nespokojny Prešovčan - Re: Re: Haďari Petíciu si môžete vytlačiť a zaslať na adresu predsedu petičného výboru p. Dajču. Petíciu si môžete stiahnuť v PDF formáte na tejto stránkea adresu na zaslanie tiež. Veľmi pekne ďakujeme za Vašu iniciatívu a podporu.

 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-03-17 23:13


hosť

#42

2014-03-21 21:39

Ako to, že zmluvy, ktoré podpísal primátor a ktoré neschválilo MZ sú v platnosti a prípadné záväzky z nich by finančne poškodili občanov mesta? To neexistuje vymožiteľnosť práva, ak primátor porušuje zákony? To len sa stále dočítame, že porušil zákon a nič viac? Prečo nemá trestnú zodpovednosť? Za prednostku si dal milenku po pol roku od nástupu na MSU už mala funkciu a potom odstránil prednostu Benka, aby dostala funkciu prednostky ona. Pripomína mi Berlusconiho a ona Ciciolinu.

Hosť

#43

2014-03-23 13:58

..politika je spinava !!!!!!!!!!!

Hosť

#44

2014-03-25 14:55

Ja chcem lepsi zivot v celom state viac prace a vysie platy najme tu na vychode a nech sa nekradne a hlavne nech si neprilepsiuju ty co pracuju s peniazi a nech neberu to co im nepatri a nech su spravodlivy knam ... ja chcem len jedno pracu byvanie jedlo oblecennie a zit ako v inych statoch EU nic viac ... preco aj my nemozme zit ako v inych EU statoch ... preco mame debilov vo vlade a hlavne klamarov a zlodejov co si privlastnuju co je nase a potom ze nesu peniaze su ale ne v nasich vreckach a prenas sak oni maju nam naco ...

Hosť

#45

2014-03-26 22:19

Mám rád Prešov - bol som kaplánom na Sídl. III. dva roky. Žehnám mestu a jeho obyvateľom +

Hosť

#46

2014-03-27 10:08

Je veľmy dôležité aby bola kontrola mesta pravidelne a zodpovedne uskutočnená - tak, ako sa to deje v každej firme. Je to normálne a zodpovedné voči ľuďom aj voči samotnému mestu v ktorom práve týto ľudia žiju.
Ďakujem

Hosť

#47

2014-04-05 18:03

je to hanba a prejav jediného: žiaden zlodej nechce aby sa mu pri krádeži niekto spoza chrbta pozeral na prsty ...

Hosť

#48 pokračovanie

2014-04-24 21:03

ako to pokračuje je nejaká nádej aby sa veci dali do pôvodného stavu ... čo na to prokuratúra sudy ci NKU ??? je niečo nové nejako už po sviatkoch všetko stíchlo ... alebo o to ide aj hlave mesta aby sa na všetko zabudlo ?