► PETÍCIA proti mareniu kontrolných činností v meste Prešov ◄

Petícia za vykonávanie kontrolnej činnsoti v meste Prešov

Mestská pokladnica je už pár dní RAJOM pre korupciu a rozkrádanie. Ľudia vyšli do ulíc, aby poukázali na situáciu, aká momentálne v meste panuje. To je totiž bez hlavného kontrolóra a teda de facto aj bez kontroly. Primátor tvrdí, že mu funkcia zanikla. No dôvody su priam smiešne. Vraj nedodržal zákon, keďže sa nevzdal svojho členstva v rade materských škôl. On to však urobil. Bojí sa radnica svojho kontrolóra?

Patová situácia v meste bez hlavného kontrolóra pokračuje. Kým on má dvere „zavreté“, v hre sú milióny eur občanov Prešova bez kontroly!

Naše mesto potrebuje VAŠU pomoc!

Využívajúc petičné právo osôb vo veci verejného záujmu uplatňované voči príslušnému orgánu verejnej správy vyzývame primátora mesta Prešov JUDr. Pavla Hagyariho, aby bezodkladne umožnil občanmi mesta Prešov vyžadované a zákonom č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov ukladané vykonávanie kontrolných činností hlavnému kontrolórovi mesta a zabezpečil tak výkon uznesenia mestského zastupiteľstva v Prešove o voľbe hlavného kontrolóra č. 408/2013 zo dňa 24. 6. 2013.

Bližšie informácie o celej kauze nájdete na FB stránke: Petícia za Prešov

►►► Podpíšte petíciu priamo na tejto stránke (nižšie) alebo ju aj šírte ďalej. Hárok v PDF formáte nájdete TU.

► V mene slušných občanov mesta Prešov Vám ďakujeme!

Predseda petičného výboru: Dušan Dajča, Sládkovičova 10, 080 01 Prešov

Členovia: Michal Kozák, Sládkovičova 34, 080 01 Prešov; Emil Osavčuk, K amfiteátru 1, 080 01 Prešov
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )