Podporte zachovanie jedinej strednej školy vo Vrútkach

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Podporte zachovanie jedinej strednej školy vo Vrútkach.


Hosť

#26

2014-02-07 13:45

Jedine imbecily zrušia školu.... Tú školu treba renovovať a nie rušiť.... Nevymýšľajte zbytočnosti. Ale podporte niečo čo má históriu a zmysel.

Hosť

#27

2014-02-07 15:08

Nezavirejte to prosím studuje mi tam celá rodina.

Hosť

#28

2014-02-07 15:48

Ako bývalý študent tejto školy verím, že sa podarí zachovať túto školu, ktorá je po nedávnej rekonštrukcii a s kvalifikovaným personálom.

Hosť

#29 Re:

2014-02-07 15:54

#19: -

Zatvoriť parlament, tak to hovorí o hĺbke vzdelania....

®yzoto

#30 Re:

2014-02-07 18:18

#26: -

prečo imbecili? šak ta skola je dopočtu beru tam každého kto sa tam prihlási

zdechni

#31 Re: Re:

2014-02-07 18:26

#30: ®yzoto - Re:

dobre, tak potom zatvorme aj učilištia ktoré sú do počtu a berú tam každého a skončí tú školu každý kto ju začne. ale prečo zatvárať gymnázium? ten tvoj argument neobstojí nikdy a nikde, svedčí to len o tom že nemáš ani tušenie o tom čo píšeš a k čomu sa vyjadruješ. A ešte jeden dotaz, presne takto isto funguje aj väčšina slovenský vysokých škôl, podáš prihlášku, zaplatíš, a môžeš študovať...stačí prísť za hranice, do Česka, a uvidíš rozdiely v fungovaní celého systému školstva. Tak ako ty sa môže vyjadriť len niekto kto nikdy nevidel nič iné len mesto Martin alebo Vrútky. Koniec.


Hosť

#32 26

2014-02-07 19:44

Prečo vyradenie?Dôvod?

Hosť

#33

2014-02-07 20:26

Preco chcú na Slovensku rušiť nieco - co funguje toľko rokov??? Ved ide o vzdelávanie mladých!!!

Hosť

#34

2014-02-07 21:22

Nedame si čo je naše
študent

#35 Re:

2014-02-07 23:09

#1: -

ha ha ha že kvalitna škola? najprv treba začit tu kvalitu


Hosť

#36 Re: Re:

2014-02-07 23:10


Hosť

#37

2014-02-08 05:44

Aké je verejne známe stanovisko zriaďovateľa školy a MZ Vrútky - ZVEREJNITE - lebo to sme mali už predom vedieť pred podpisom petície!!! D. Janiga 8.2. 6,44

Hosť

#38 Re: Re:

2014-02-08 11:39

#35: študent - Re:

Pokora,úcta,  to sú veci, ktoré tiež na tejto škole dávajú študentom. Každá škola má svoje silné a slabé stránky, ale na to treba dozrieť aby to človek pochopil.


Hosť

#39 Re:

2014-02-08 11:44

#37: -

Nerentabilná, neekonomická,  slabé výsledky študentov, nepohraba né lístie na školskom dvore, nenatretý plot, nevyhovujúce priestory a slabá kvalita výuky. Myslím, že v tomto štáte je viac vecí nerentabilných a  iné slabé  výsledky, ktoré produkuje tento štát za naše peniaze.

U five

#40 Re: Re:

2014-02-08 12:51

#39: - Re: Ešte vačšiu blbosť som nepočul, fakt lepšie je zjesť vymyslený kebab

Poviem Vám jednú vec na ktorú som prišiel za tu dobu čo študujem na GJCH, napadla ma keď som sa snažil zaradiť Nás všetkých študentov GJCH, uvedomil som si že My sme liek, že sme ozaj Slobodný, častokrát ľudia vôbec netušia čo sa za tým pojmom ozaj skrýva, byť slobodný neznamená že robíme čo musíme, ale že premýšľame a povieme NIE ! Preč s kapitalizmom, viem že pre peniaze spravíte VŠETKO aby sa naša škola zatvorila, no dôležité je vypočuť si všetky názory, a to že nieje natretý plot a pohrabané lístie je len úbohý výkrik do tmy.  A Vaše prešpekulované plány s GVPT ste zabudli vo svojom príspevku napísať, nestačí to že tam idú peniaze od Primátora ako lososy z mora do rieky, ale aj Nás tam chcete vidieť len ako čísla a nie ako ľudí.

 

Chcú nás ukolísať, povedzte mi, vidíte to?
Aby mohli v kľude robiť pre svoj malý biznis všetko  !

Premýšľajme ! Povedzme NIE !

 

Walter White, Breaking Bad


Hosť

#41

2014-02-08 15:44

prečo by niekto mal rušiť takú super školu?!

Hosť

#42 Re: Re:

2014-02-08 16:17

#8: - Re: ???????????

 

 


Hosť

#43

2014-02-08 18:29

Myslím, že zatvárať ju je iba hlúpy nápad, ktorý vznikol len v dôsledku "zabezpečenia" inej školy a odôvodňovať to tým, že by sme išli do kvalitnejšieho a lepšie prostredia ? Skôr len primitívne. Každý, kto šiel študovať na GJCH mal možnosť výberu a podľa toho si vybral ! Keby som sa teraz ocitla znova v 9.ročníku, volila by som našu školu ZNOVA !!!

Hosť

#44

2014-02-08 19:31

Toto gymnázium je na výbornej úrovni, tak prečo ho rušiť? Dochádza sem veľa mládeže z okolia, lebo tu majú dobré spojenie či už vlakom alebo autobusom. Je tu už veľa rokov a zrazu niekomu prekáža. Aj ja som tu študovala a veľmi si želám, aby tu zostalo. Treba šetriť na počte úradníkov a zostanú peniaze pre školstvo. Neničte a nerušte, čo je dobré.

Hosť

#45

2014-02-08 22:41

Najdolezitejsie obdobie mojho zivota som prezil tu. Najhlbsie spomienky, najpamatnejsie priatelstva, najdolezitejsi zaklad svetonazoru. To vsetko mi dala tato skola. Nie je inej skoly, s ktorou by som menil, jedinecna rodinna atmosfera a pritom respektujuca osobnostny vyvoj studenta, to je genius loci tejto skoly. Prostredie, v ktorom sa nachadza je tiez neoddelitelnou sucastou dolezitej formy, z ktorej vychadzaju hotovi, slusni a vzdelani obcania. Bez podobnych skol neexistuje ucinnej obrany proti dekadencii skutocnych dialogov a realnej komunikacie degenerovanych socialnymi sietami a pocitacovymi hrami. Bezprostrednost je jediny sposob boja, naucit jedinca byt rad v spolocnosti ludi a citit sa v nej zdravo sebavedome s pokorou k spravnym hodnotam.

Hosť

#46 Re:

2014-02-09 04:40

#45: -  

Na tuto skolu uz par rokov prijimaju ziakov s trojkami a stvorkami,v 1. rocniku je horko-tazko 14 ziakov. To ma byt vyberova skola? Tak na co sa tu vsetci hrate?

 


Hosť

#47

2014-02-09 09:10

Dobrý deň, v roku 2004 som ukončila štúdium na Gymnáziu vo Vrútkach. Pracovali tu a stále pracujú skvelí,skúsení pedagógovia, ktorí nás pripravili na ďalšie štúdium i život. Dnes som aj ja vyštudovaná pedagogička biológie a geografie a práve na Gymnáziu vo Vrútkach som absolvovala niekoľko týždňovú prax .... Dnes mám za sebou 5 ročnú prax na základnej škole a verte práca pedagóga je náročná, ale je venovaná mladým ľuďom zo srdca. Táto správa o "zrušení" tejto strednej školy ma šokovala, podporte vzdelávanie mladých ľudí!

Hosť

#48 Re: Re:

2014-02-09 10:32

#46: - Re:

Na čo sa tu hráte vy, keď uvádzate nepravdy ako fakty! Láskavo si prečítajte obsah väčšiny príspevkov, potom sa zamyslite a keď to nepochopíte, tak sa radšej nevyjadrujte. My sa neznižujeme k negatívnym hodnoteniam martinských tzv. výberových škôl a verte veľa zaujímavého(negatívneho) by sa dalo napísať na základe vlastných skúseností. Prajem Vám príjemnú nedeľu a veľa lásky...

 


Hosť

#49

2014-02-09 17:17

Nikomu zle neprajem ale ti ktori tuto skolu ponoria, nech sa im to patricne v zivote vrati...treba zavriet ich a nie nase GYMO...vdaka nemu mame v SR aj mimo v zahranici kvalifikovaných ludi...ako je mozne ze sa rusi skola?ak ho Markovic ponori tak si komentar neodpustim ked ho stretnem...

Hosť

#50 Re: Re:

2014-02-09 17:29

#39: - Re:

tak toto odovodnenie je nerentabilne...odporucam antidepresiva...rektalne najlespeie...chudak