Stop násiliu na Slovensku

Stop násiliu na Slovensku / Oznamy / Stop násiliu na Slovensku - petícia za odvolanie ministra vnutra a policajneho riaditela / Komentáre


Hosť

#1

2014-01-29 06:46

a mame nahradu za "nekompetentnu" osobu?

Hosť

#2

2014-01-29 11:08

Minister Kaliňák vedie políciu spôsobom populistickým. Do vysokých riadiacich funkcii v PZ si vybral ľudí, ktorí riadenie PZ nezvládajú /prezident PZ, riaditelia KR PZ a pod /.Títo ľudia už mali byť zo svojich funkcíí dávno odvolaní vrátane ministra Kaliňáka. Výsledkom ich práce sú iba povýšenecké televízne tlačové konferencie, kde sa chvália tým čo vôbec neurobili, alebo tým čo nie je ich zásluha. Ale to, že bežný človek sa už bojí vyjsť aj na ulicu, aby ho tam nezabili, to ich nezaujíma.
think

#3

2014-01-29 12:22

Nečinnosť polície je v tomto prípade (a podobných inde) naozaj poburujúca a petícia je na mieste. Len s tým odvolávaním ministra by bolo podľa mňa lepšie počkať až po vyšetrení, ktoré petícia žiada. Takto to budí dojem, že cieľom je skôr odvolávanie.
Dobre by tiež bolo, keby ľudia povedali , kde sa deje niečo obdobné, aby bolo zrejmé, že to nie je ojedinelý prípad.

Hosť

#4

2014-01-29 15:07

podporujem petíciu a som za potrestanie vinníkov, ktorí sú za túto situáciu zodpovední.

Hosť

#5

2014-01-29 20:02

Kamera, ktorá to snímala patrí MESTSKEJ POLÍCII, ktorá aj tento priestor permanentne kontroluje a nikoho tam neposlala, nezasiahla, ale jej sa žiadna petícia netýka. Asi by to nebolo dosť politické, však? Takže ani tak nejde o pravdu, ale o to zviditeľniť sa. Mimochodom, som rodený "nitrančan", môj starý otec bol v koncentráku a neonacistov nemusím. Ale ani ľudí, ktorí sa priživujú na takýchto veciach.

Hosť

#6

2014-01-30 15:50

V októbri 2013 v centre NitrY-prosim, s tvrdym y:) diki;)

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-01-30 16:00


morti

#8 Re:

2014-01-30 16:56

#3: think -

ale tu nie je priestor pre spekulovanie, je to ulohou institutu spravodlivosti, aby chranil zaujmy obcanov, nie institutu peticie. ked neplnia svoje poslanie, nasleduje vyvadzanie zodpovednosti. zvlast v takychto dolezitych strukturach ma byt prioritne fungovanie systemu. vlada musi garantovat ferovost, ak ju vyzaduje od obcanov. ked nie je ferova, v prvom rade tam nemozu byt zakonzervovani ti isti ludia nadalej

morti

#9 Re:

2014-01-30 16:58

#5: -

no ved za policiu je zodpovedny minister nie? inak naco tam ten minister vlastne je? opytal sa...


Hosť

#10

2014-02-01 09:48

Ako je mozne,ze pocas celeho snimania kamery tam urychlene nezasiahla policia,ako to vie v mnohych ovela menej zavaznych pripadoch???Tpmas

Hosť

#11

2014-02-25 09:14

Držím palce ! Apropo je organizovaný nejaký verejný protest ?
PS: začnime od miest a nie od Bratislavy !